Počasí na vašem ranním toastu

Publikováno: 28.09.2012 11:36 | Petr Hájek

Drtivá většina lidí se po ránu zajímá o dvě věci - předně, kde mají snídani a tou další je, jak ten den bude, aby tomu mohli popřípadě přizpůsobit svoji garderobu.

 

2012-09-28-4

Zdroj: Dvice

 

Konkurence na pozici o nejzajímavější toaster světa je dnes solidní tlačenice. Jeden se snaží vypadat zvláštně až podezřele (defibrilátor), další zase sází na vtipnost a originalitu (vrhače toastů). Tak by se dalo pokračovat celé hodiny, ale dnes tu máme koncept toasteru, jenž může udělat skutečně něco velmi užitečného, totiž sdělit vám, jaké bude počasí.

 

2012-09-28-4

Zdroj: Dvice

 

Koncept toasteru zvaný "Jamy Toaster" pochází od génia jménem Nathan Brunstein. Ten se rozhodl použít vestavěného Wi-Fi modulu k získání připojení k síti a následnému odhalení, jaké ten den bude počasí + teplota. 

 

2012-09-28-4

Zdroj: Dvice

 

Jakmile to zjistí, prostě to zapeče na toast a pak se zjeví před vašima ještě zalepenýma očima, aby vás přivítal jako ten nejinformativnější toast na světě. Jakmile vstřebáte informaci o tom, jak dnes bude, přirozeně vám nic nebrání, toast zhltnout svým preferovaným způsobem.

 

2012-09-28-4

Zdroj: Dvice

 

Zda se designérův plán dočká realizace v praxi, to sice netušíme, zato ale víme na 100 %, že se jí dočkaly už i větší hlouposti, takže potenciál nápad rozhodně má...
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!