Speciální stylový ovladač pro Starcraft II

Publikováno: 06.07.2012 10:04 | Petr Hájek

Když narazíte na ovladač určený pro jednu jedinou hru, je jasné, že to musí být skutečný trhák - a o Starcraftu II se to jistě beze všech pochybností vyslovit dá...

 

2012-07-06-1

Zdroj: Dvice 

 

Jste opravdu velkým fanouškem hry Starcraft II? Ne jen tak průměrným, co se jí jen občas věnuje a dá si maximálně pár hodin, nikoliv, mluvíme tu o maximálně super-tvrdých profících, co nad hrou sedí minimálně 10 hodin denně.

Každý hráč a je jedno, co zrovna hrál (3D, RPG, RTS, ...), jenž zkusil podobně obsáhlou hru, ví, že kvalitní ovládání je základem úspěchu. 3D hráči potřebují prvotřídní myši i klávesnice a ani příznivci jiných žánrů na tom samozřejmě nejsou nijak jinak. Zrovna u RTS, kde jde často o desetinky vteřiny, to může doslova zachránit krk.

Ovladač má celkem 29 tlačítek (jejich mapování na běžnou klávesnici tedy odpadá) a obrovskou myš. Za návrhem i realizací stojí Mauricio Romano. Mimochodem, po připojení se ovladač tváří jako každá jiná klávesnice.

Sám autor přiznává, že se na opravdu špičkové herní klávesnice a myši jeho sestava moc nechytá, ale co se týče MODování PC (a jeho okolí) dle svého oblíbeného žánru/hry, tak v tomto případě zájemcům (bez ambicí na první místo na světě) jistě poslouží...
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!