Sprcha Loop od Idiha Design

Publikováno: 17.05.2012 14:18 | Petr Hájek

Sprcha může mít funkci ryze užitkovou, kapku více relaxační, i nabýt podobu vysloveného malého ráje, jako to udělala dnešní novinka...

2012-05-17-1

Na pozemšťany se řítí další léto a jak má ve zvyku, bude horko až příšerné horko. Není divu, že v těchto obdobích roste poptávka po chladících technologiích a věcech typu bazény. Pokud si ale člověk chce dopřát chladivého doteku, nemusí už kvůli tomu dnes jezdit až někam do Kanady nebo lézt po Alpách, stačí mít na zahradě dnes představený unikát.

2012-05-17-1

Za sprchou stojí designérské studio Idiha Design a ta dostala prostý název "Loop" - nepochybně podle toho, jaký má krásně zakulacený tvar. Sám autor prohlašuje, že tvar pochází z pohybu vln. Zatímco některé extrémně dokonalé sprchové novinky sázejí na luxus a jiné na unikátní design vodopádovité kaskády, Loop zůstává věrný tradicím a jen vlastně postavil vířivku nastojato.

2012-05-17-1

Sprcha Loop od Idiha Design je zároveň designérskou uměleckou orgií a přitom však i dokonale funkčním kouskem. Dopřát si zde totiž smíte koupele jak tradiční vodní, tak i světelné, které mají jak známo relaxační účinky v závislosti na tom, jaký odstín zvolíte. 

2012-05-17-1

Trumfovým esem novinky je rozhodně její schopnost ovlažovat vás hned z několika směrů najednou - jistě budete souhlasit že až 7 proudů zároveň, to už není sprcha, ale slušný vodopád. Dle tvůrců jde tento model používat doma i venku. Suma sumárum nic, z čeho by byl ortodoxní milovník klasické koupele smrtelně nadšený, ovšem jsme si jisti, že i on by novinku vzal po pár "zkušebních jízdách" na milost...

Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!