Stolní fotbal BlackBall Designer Football Table

Publikováno: 24.10.2012 13:07 | Petr Hájek

Stojí za nimi společnost Quantum Play a již dopředu si můžete vsadit, že poskytují luxusní zážitek nejen po stránce herní, ale také po té vizuální.

2012-10-24-1

Zdroj: Dvice

Králové, poddaní, profesionálové, i amatéři, ti všichni dlouho hráli a hrají fotbal nohou společnou a nerozdílnou, hrají ho ale dokonce i ti nejchudší lidé na světě, takže rozhodně se nedá říci, že by k němu člověk potřeboval něco víc, než jen jakoukoliv náhradu meruny. Ti extrémně bohatí ale přišli i zde na pár cest, jak si potěšení z něj ještě více zpříjemnit.

2012-10-24-1

Zdroj: Dvice

Fajnové VIP stoly na různé hry nejsou nic nového - běžně jsou k vidění drahé a zlatem vykládané kulečníkové stoly kupříkladu, takže ani v této branži nejsou fotbalové stoly nějaká velká exotika. Novinka jménem Blacklight Football Table pochází od firmy Quantum Play a jak naznačují její tvary, jde o skutečný hold modernímu stylu: zaoblené křivky, leštěný hliníkový vrch, teleskopická držadla se silikonovými hmatníky, polyesterová konstrukce a další vymoženosti, o nichž se podobným levnějším záležitostem ani nesnilo.

2012-10-24-1

Zdroj: Dvice

Autoři se nechali slyšet, že podobný mega-luxusní fotbalový stůl na zakázku může nést barvy a tvary vašeho oblíbeného fotbalového klubu. A platí to samozřejmě i pro držadla. Součástí kompletu je sada jedenácti korkových míčků + dalších jedenáct černobílých. V ceně je i souprava na čištění (utěrka z mikrovlákna, sprej, lubrikant, ...), takže cena od 25 515 USD není již tak vysoká.

2012-10-24-1

Zdroj: Dvice

A když už jsme naťukli luxusní kulečníky, byla by škoda si jeden nezmínit, jelikož i ten firma vyrábí. Nabízí opět několik verzí a to modelu Lambert Pool Table z nerezové oceli a dokonale kontrastního plátna. Zájemci o extra výbavu mohou investovat ještě do LED osvětlení, všelijakých povrchových úprav imitujících třeba dřevo či ho pořídit i s horní deskou, takže dotyčný pak slouží i jako běžný kuchyňský stolek.

2012-10-24-1

Zdroj: Dvice
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!