Successful Living from Diesel

Publikováno: 30.10.2012 14:24 | Jiří Hofbauer

Inovace a kvalita, vnímání požadavků mezinárodního trhu a filozofie uvažující o produktu jako výsledku kvalitního designu – to je společnost Foscarini.

Foscarini na veletrhu designu v italském Milánu uvedlo kolekci Successful Living from Diesel. Jde o výslednou práci studia a módní značky Diesel. Zcela nové a neotřelé pojetí osvětlení a hry se světlem.

2

Zdroj: diesel.foscarini.com

Struktura sérii svítidel Rock je jako sopečná hornina, která v sobě skrývá klenot v podobě souhry překvapení a kontrastů. Záhadný a těžký na povrchu, zařící a duhový uvnitř.

Tmavá verze navenek odrazuje hrubostí, závistivě láme dopadající paprsky světla, ale uvnitř se skrývá třpytivá vrstva hebké perleti.

3

Zdroj: diesel.foscarini.com

Bílá varianta avizuje neotřelou osobitost a graciéznost. Je jako vzácný kámen pyšnící se svými asymetrickými aspekty, které vedou k závislosti na neformální logice. Ve svém jádru si s paprsky hraje jako světlo v křišťálu a vytváří překvapující a nezapomenutelný efekt. Objekt, který si rozhodně přitáhne váš pohled.

4

Zdroj: diesel.foscarini.com

Osvětlení Rock je vyrobeno z lakovaného polykarbonátu a je dostupné v závěsné i podlahové (stojací) verzi v hnědé a bílé barvě.

Více informací:
5Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!