Tetrisová lampa

Publikováno: 28.07.2012 10:44 | Petr Hájek

Bude doma vypadat přesně tak, jak si ji sami sestavíte a poskládáte...

 

2012-07-28-1

Zdroj: Amazon 

 

Lampa pod názvem Tetris Lights není jen tak ledajakým doplňkem domácnosti. Jak se sluší na model imitující nejpopulárnější počítačovou hru v lidské historii, tento není tvořen z jednoho kusu, ale hned z velké řady, no a bude již jen a jen na vás, jak si je pak doma uspořádáte.

Podobně stylovou věcí člověk jednak naznačí, že má rád zábavné hry a také i to, že je vlastníkem docela příjemného a překvapivého vkusu ohledně světel. I osobě Tetrisu neznalé bude také jistě připadat zajímavá, jelikož drtivá většina dnešních osvětlovadel je přísně jednodílná.

Sestava stojí 47 USD a její součástí je vždy právě 7 kousků kostek. Kdyby to snad někomu bylo málo, může si sestav vzít více a nemít pouze tetrisovou lampu, ale rovnu celou stěnu. Mimochodem, kostky svítí tehdy a jen tehdy, když jsou na sebe naskládané či se jinak dotýkají, jinak prostě pohasnou. 

Je to věc jednoduchá, líbivá, silně nostalgická, zároveň ale i trochu nerdovsko-geekovská, tak či onak, kdo bude mít zájem, smí si jich od konce října na Amazonu objednat, co hrdlo ráčí.

Tetrisová lampa je zkrátka a dobře unikátním kouskem domácího příslušenství, v němž je zajímavým způsobem vidět i kreativita samotného majitele, no a jde jistě o originálnější záležitost, nežli 5 generací děděnou lampu po dědovi...
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!