Trebuchet Toaster: Vrhací toaster

Publikováno: 03.09.2012 13:22 | Petr Hájek

I natolik nepříjemná věc jako je ranní vstávání, vaření snídaně a zjišťování, co že vás to dnes čeká za problémy, může mít záživnější podobu díky rafinované kuchyňské technice...

 

2012-09-03-1

Zdroj: Dvice 

Zapomeňte na všechny ty trapné normální budíky navržené s co největší pečlivostí, aby zněly po ránu natolik otravně, že to brzy vzdáte a vyplížíte se je z postele zarazit. Když ale budete vědět, že tam na vás čeká se snídaní Trebuchet Toaster, jsme si jisti, že se budete snažit, abyste jeho každodenní představení neprošvihli.

A proč vlastně? Jelikož tento prototyp konceptu vrhacího toasteru je navržen tak, aby vás dostal z postele. Nemáme teď na mysli tím způsobem, že s vámi bude vést otravnou konverzaci jako v Červeném Trpaslíku, ani po vás nevrhne toasty nebo něco takového, kdepak, Trebuchet Toaster "jen" vrhne opečené toasty na váš talíř stejným stylem jako středověká vrhací zbraň Trebuchet aneb katapult (nakonec, odtud i jméno).

Idea za Trebuchet Toasterem je prostá - zkrátka si pohrajete s jeho časovačem, polohou a úhlem vrhu. A samozřejmě platí, že když to provedete maximálně pečlivě a efektivně, dočkáte se super-efektní křivky, kterou opečený chleba opíše nad vaším stolem a padne přesně na něj a talíř. No zkrátka, věda, i buzení hrou!

Trebuchet Toaster není jen tak nějaký zapomenutý koncept, ale již ve stádiu fungujícího prototypu, takže je možné, ba pravděpodobné, že se jej dočkáme co nevidět i v reálné ostré tržní verzi. O ceně sice zatím dosud nepadlo slova, podobné ptákoviny však bývají bez výjimky spíše nákladnější...

Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!