Útulná domácí kancelář z vysloužilého autobusu

Publikováno: 22.09.2012 11:34 | Petr Hájek

Pokud snad máte dojem, že když přijde na originální úpravy domácích či pracovních prostor nábytkovým a vizuálním tuningem, jste mistři oboru, rozhodně stále nebudete mít na osobu dnešní, jenž se rozhodla proměnit odstavený autobus v příjemnou a stylovou domácí kancelář.

 

2012-09-22-4

Zdroj: Dvice

 

Věci, jenž děláme, my, muži, pro radost, nám jdou výrazně lépe než ty, které dělat musíme, to je známá věc. Z dnešního projektu ale sálá takové nadšení pro originalitu, šikovnost a unikátní vybavení, až se tomu nechce věřit. Tak či onak, jen těžko si lze představit náročnější projekt, než proměnit starý rezavý maďarský autobus značky Ikarus v něco stylově dokonalého.

 

2012-09-22-4

Zdroj: Dvice

 

Jistý nejmenovaný maďarský muž chodil tak často kolem jakéhosi torza autobusu, až se mu jej zželelo a jednou se rozhodl, vzít jej domů, aby tam chudáček na dešti zcela nezrezivěl a nerozpadl se. Předpokládáme, že manželku nemá, popřípadě má problémy s očima.

 

2012-09-22-4

Zdroj: Dvice

 

Muž se autobusu ujal, očistil jej a rozhodl se jej zrenovovat, aby nedělal ostudu ani sobě, ani jemu a ani výrobci. A je třeba zdůraznit, že do toho šel ve skutečně velkém stylu. Jak sami vidíte, dotyčný do projektu a jeho doladění k dokonalosti investoval pěkný objem potu. Mimochodem, světla stále fungují.

 

2012-09-22-4

Zdroj: Dvice

 

Rozřezat originální kabinu dalo hodně práce, znovu vše natřít a vyleštit také, ale jeho práce byla královsky odměněna - kromě toho, že má dokonale stylový a funkční nábytek, zároveň ho už nikdy nebude trápit to, že nebude mít po ruce téma k zahájení konverzace...

2012-09-22-4

Zdroj: Dvice

2012-09-22-4

Zdroj: Dvice
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!