Diář, nejlepší přítel manažera i cestovatele

Publikováno: 17.10.2013 23:12 | Jiří Hofbauer

Zeptejte se kteréhokoliv top manažera na světě, kdo jsou jeho nejlepší přátelé – diář a pero. Ačkoliv se vývojáři předhání v technologických vymoženostech, tak žádný procesor tabletu nebude pracovat tak rychle jako lidský mozek a žádný stylus nebude tak pohotově reagovat jako plnící pero.

Potřeba škrtat a přepisovat, pohotovost plánovat a organizovat, nutnost být neustále připraven si cokoliv poznačit je výhoda, kterou vám nabídne jen kvalitní, přehledný diář. Nemusíte se bát, že mu dojde baterka, že na slunci nebudete mít čitelný displej. Navíc diáře z Luxury Office v Pánské pasáži krásně vypadají a voní tou nejlepší kůží.

Nabídka značky Treuleben & Bischof je skutečně široká. Najdete zde rozsáhlé plánovací diáře, kam se vleze celý váš život, tenčí deníky, které můžete mít neustále po ruce, i zápisníky s volnými stránkami, které čekají jen to až jim dáte svůj vlastní řád.

Plánovací diáře

LO1

Zdroj: Luxury Office

LO_2

Zdroj: Luxury Office

Plánovací organizér

LO_3

Zdroj: Luxury Office

Stolní kalendář

LO_4

Zdroj: Luxury Office

Diář se zlatým okrajem stránek

LO_5

Zdroj: Luxury Office

Mnichovská společnost Treuleben & Bischof je už po tři generace věrná precizní ruční výrobě v jedinečné kvalitě. Tradiční řemeslo je tak základem veškeré výroby. Kůže z nichž jsou všechny výrobky zhotoveny jsou ručně barvené, nastříhané a následně ručně sešité.

Te&Be požívá kůži výhradně od vlastní dodavatelů, kteří ji vyrábí přímo pro ně a z těch si následně značka pro své výrobky vybírá jen ty nejkvalitnější. Jedná se o exkluzivní italskou kůži z města Santa Croce, poblíž Florencie, které je centrem italského ručního vydělávání kůží.

I výroba papíru je jedinečná. Pro veškeré diáře si značka nechává vyrábět jedinečný žlutohnědě zabarvený papír s hedvábným povrchem.

Veškeré obaly a desky diářů jsou vyráběny výhradně ručně. Zatímco strojová výroba obalu trvá přibližně 5 sekund, řemeslníkům v dílnách Te&Be zabere vytvoření všech detailů jako jsou elegantní a odolné rohy, které strojově není možné vyrobit, 15 minut. Značka tak klade veliký důraz na detail v každém švu.

Používána je nejkvalitnější dostupná vazba pomocí příze a atraktivní záložky. Stránky kalendářů z luxusní edice jsou ručně lemovány zlatem či stříbrem. Díky tomu je dne považována za výrobce jedněch z nejlepších kancelářských doplňků na světě.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!