DiCaprio a Winslet se můžou jít zahrabat! Bendová a Decastelo napodobily legendární scénu z Titanicu

Publikováno: 04.04.2016 14:39 | PR

Slavná scéna z přídi lodi z filmu Titanic bude mít příští rok už 20 let. Alice Bendová a Eva Decastelo ji ale oživily o víkendu v Brně. Místo lodi ji však zahrály na traktoru.

IMG_8271 kopie

Zdroj: Techagro

Když slavné dámy uviděly na lesnických a zemědělských veletrzích Techagro mohutný stroj, hned věděly, v jaké pozici se na něm vyfotí. Drobná moderátorka Decastelo se vžila do role Rose DeWitt Bukater. Herečka Bendová si zase vyzkoušela, jak se asi cítil Jack Dawson.

IMG_7797 kopie

Zdroj: Techagro

Na rozdíl od ikonického příběhu ale focení žádnou tragédií neskončilo. Ačkoliv o adrenalinové zážitky nouze nebyla. Když se totiž Decastelo chtěla vyfotit s krávou, 650kilové zvíře se zaleklo blesku a začalo se plašit.

IMG_7987 kopie

Zdroj: Techagro

Pohotová moderátorka ale rychle zareagovala a jalovici dostala pod kontrolu. „Manžel je z Vysočiny, takže jsem na práci se zvířaty zvyklá. Jsem taková holka z farmy. Ale trochu jsem se bála,“ sdělila Decastelo.

IMG_8202 kopie

Zdroj: Techagro

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Stojí nový iPad Pro za to? Stojí nový iPad Pro za to? Větší. výkonnější a jako vždy naprosto dokonalý. To je nový iPad Pro, který byl představen značkou Apple v září minulého roku... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!