DiCaprio a Winslet se můžou jít zahrabat! Bendová a Decastelo napodobily legendární scénu z Titanicu

Publikováno: 04.04.2016 14:39 | PR

Slavná scéna z přídi lodi z filmu Titanic bude mít příští rok už 20 let. Alice Bendová a Eva Decastelo ji ale oživily o víkendu v Brně. Místo lodi ji však zahrály na traktoru.

IMG_8271 kopie

Zdroj: Techagro

Když slavné dámy uviděly na lesnických a zemědělských veletrzích Techagro mohutný stroj, hned věděly, v jaké pozici se na něm vyfotí. Drobná moderátorka Decastelo se vžila do role Rose DeWitt Bukater. Herečka Bendová si zase vyzkoušela, jak se asi cítil Jack Dawson.

IMG_7797 kopie

Zdroj: Techagro

Na rozdíl od ikonického příběhu ale focení žádnou tragédií neskončilo. Ačkoliv o adrenalinové zážitky nouze nebyla. Když se totiž Decastelo chtěla vyfotit s krávou, 650kilové zvíře se zaleklo blesku a začalo se plašit.

IMG_7987 kopie

Zdroj: Techagro

Pohotová moderátorka ale rychle zareagovala a jalovici dostala pod kontrolu. „Manžel je z Vysočiny, takže jsem na práci se zvířaty zvyklá. Jsem taková holka z farmy. Ale trochu jsem se bála,“ sdělila Decastelo.

IMG_8202 kopie

Zdroj: Techagro

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Stojí nový iPad Pro za to? Stojí nový iPad Pro za to? Větší. výkonnější a jako vždy naprosto dokonalý. To je nový iPad Pro, který byl představen značkou Apple v září minulého roku... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!