DiCaprio zdivočí jako Vlk na Wall Street

17.06.2013 20:41 | Jiří Hofbauer

Režisér Martin Scorsese na podzim obsadí kina se snímkem podle skutečných událostí, které v 90.letech zapříčinily pád nejslavnější světové burzy newyorské Wall Street.

Příběh vychází z monografiecké knihy Jordana Belforta, který byl odsouzen za trestné činy související s manipulací kapitálového trhu a ovlivňování boiler-roomu (to je ta místnost, kde se mladí, nadějní a stále ještě optimističtí tzv. yuppíci navzájem překřikují a zběsile telefonují v touze po prvním milionu). Belfort strávil ve vězení 22 měsíců.

V hlavní roli se objeví Leonardo DiCaprio, který tak plynule naváže na svoji poslední roli Velkého Gatsby, posledního magnáta s nejasnými zdroji příjmů. Kdo jiný vydělá tisíc dolarů za minutu? Belfort není spokojený s investicí, která mu proměnila $ 26 milionů na $ 49 milionů. A i když je to skoro dvakrát tolik, štve ho, že to není ještě víc. Sice oficiálně pracuje na Wall Street, ale všechno co dělá, co je hlavní zdroj jeho obživy je ilegální. Pere peníze, hodně peněz. Pokud náhodou má volno a nestíhají ho federálové užívá si život, pořádá party, dovádí s Margot Robbie nebo se opíjí se Matthew McConaughey.

O hudbu se postaral čerstvý tatík Kanye West, který filmu propůjčí songy ze svého novinkového alba, které právě dokončuje ve studiu. Nabídku oscarového režiséra Martina Scorseseho kromě DiCapria a McConaugheyho kývli i Jonah Hill a Jean Dujardin.

Film podle nejprodávanější monografie všech dob The Wolf Wall Street vstoupí do do českých pod názvem Vlk z Wall Street 14.listopadu letošního roku.

featrue-wolf-of-wall-street

Zdroj: Popsugar

Leonardo-DiCaprio-Wolf-of-Wall-Street

Zdroj: Popsugar

leonardo-dicaprio-wolf-wall-street-yacht-lobster-09242012-03

Zdroj: Popsugar

Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!