Do hladka, anebo bradka

Publikováno: 03.08.2015 09:02 | PR

Upravené vousy jsou trendem dnešní doby. Po několika letech hladkých tváří se vrátil do módy plnovous. Správně upravená bradka může dotáhnout Váš styl do dokonalosti. Vousy Vám přidávají na osobitosti a díky nim jde dokonce i redukovat nedokonalost obličeje, protože ho opticky tvarují.

remington vousy

Zdroj: Remington

Na úpravu vousů existuje velké množství strojků a zastřihovačů a my si tak můžeme vybrat ze široké škály možností a nemusíme utrácet několikrát týdně za holiče. Nejenže tak ušetříme peníze, ale také spoustu času.

Málokterý muž dokáže pracovat s břitvou tak, aby si neublížil. Ti zručnější z nás, kteří mají rádi tento typ péče, si ho mohou dovolit, ale většina mužů dá přednost elektrickému strojku před pořezaným obličejem.

Jak ale vybrat ten správný?
Důležitým faktorem jsou nástavce, které by měly odpovídat stylu vousů a potřebné délce, které chcete dosáhnout a udržovat ji. Pokud si pořídíte kvalitní zastřihovač, dokážete pak divy a můžete opravdu experimentovat. Jestli se stále hledáte a nejste si jisti, jaký vous byste si měli nechat narůst, právě flexibilní strojky jsou pro Vás to pravé. Můžete pak začít u plnovousu s knírem, vzít to přes podkovu až k mušce.

remington-mb-6550

Zdroj: Remington

Jedním z takových strojků je Remington MB6550, který díky titanovým čepelím a čtyřem nástavcům pracuje tak, jak potřebujete. Jeho jedinou výhodou ale není počet nástavců nebo skvěle nabroušené břitvy. Tento zastřihovač totiž dokáže i odsávat vousy, které odstraníte a tím pádem ušetří Vás i partnerku od věčného oprašování a omývání umyvadla od všudypřítomných chloupků.

remington-mb6550

Zdroj: Remington

Sada obsahuje dvě odsávací vakuové hlavice s širším a detailním zastřihovačem, takže si složíte strojek, který bude naprosto vyhovovat požadovanému výsledku, a to bez nepořádku. Vousy pak totiž jednoduše vyklepnete do koše a máte uklizeno.

Vydrží až 60 minut v provozu díky lithiové baterii, a tak si ho v praktickém pouzdře můžete vzít do práce nebo posilovny.

Vousy k mužům neodmyslitelně patří, dotvářejí osobnost a styl. Pokud se péče o ně stane rituálem, naše okolí to rozhodně pozná.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!