Doba ledová: tašky

Publikováno: 18.11.2013 11:03 | Václav F. Mensa

Zima v pánské módě je hodně střízlivé období. Zářivé barvy a ještě zářivější vzory jsou více méně nepřípustné. Na rozdíl od žen si musíme vystačit s klasickými barvami, čistými střihy a i omezenou škálou doplňků. Každopádně, co musíme ubrat na kvantitě a výraznosti můžeme ba přímo musíme přidat na kvalitě a luxusu.

Co se aktovek, kufříků a jiných kožených doplňků týče, je lepší je přes zimu držet v hladké a nevýrazné úrovni. Kabát v délce pod kolena či ke kolenům je sám o sobě dost výrazný a aktovka s výraznou texturou může působit rušivě.

Ať už se ale obléknete jakkoliv, nezapomínejte dobré způsoby. Není totiž nic méně stylového, než muž v dokonalém kabátu s perfektním kloboukem a drahou aktovkou, který nepodrží dámě dveře.

Taška Tod's. Svetr Louis Vuitton. Kalhoty Burberry London.

aktovky_1

Zdroj: Originally published at Details.comTaška Ermenegildo Zegna. Oblek a košile Dior Homme. Hodinky Cartier.

aktovky_2

Zdroj: Originally published at Details.comTaška a košile Louis Vuitton. Blazer Thom Browne. Kravata Alexander Olch. Kapesníček Thomas Pink. Džíny Rag & Bone.

aktovky_3

Zdroj: Originally published at Details.comTaška Coach. Oblek Maison Martin Margiela. Boty Fratelli Rossetti.

aktovky_4

Zdroj: Originally published at Details.comTaška Gucci. Oblek Band of Outsiders. Košile Seize Sur Vingt. Hodinky Longines.

aktovky_5

Zdroj: Originally published at Details.comTaška Tourneau. Bunda Gucci. Džíny BLK DNM. Boty Giorgio Armani.

aktovky_6

Zdroj: Originally published at Details.com


Fotograf: Robbie Fimmano.

Styling: Matthew Marden.

Manikúra: Kelly B, De Facto for Chanel.

Casting: Edward Kim, House Casting.

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!