Dolce & Gabbana otevřela nové holičství

22.10.2013 10:38 | Jiří Hofbauer

Klasické holičství si posledním dobou opět získává popularitu. Dokonče i u nás! Italský módní dům Dolce & Gabbana si je toho trendu dobře vědom. Proto v centru Londýn na New Bond Street otevřel na třech patrech svoje nové holičství, kde to pevnou rukou a stále s nabroušenou břitvou vede Carmelo Guastella.

Holičství se prostorem tváří jako taková ta tradiční, britská provozovna plná ručně opracovaného dřeva. Nebyla by to ale D&G aby to interiéru nezapracovala to co je pro Italy a především tuto značku tolik typické a to je okázalý přepych. Proto v interiéru najdete zlacené detaily, těžké sametové závěsy, fotografii svůdné Scarlett Johansson a samozřejmě zvířecí potisky. Bez těch by to nešlo.

Cena za úpravu vousů začíná kolem 900 CZK a o vlasy se vám tady postarají od 1800 CZK.

Dolce & Gabbana poslední dobou vůbec ke svým zákazníkům přistupuje mnohem osobněji. Důkazem je toho i krejčovství, které zprovoznila letos v červnu.

Dolce & Gabbana Barbershop, New Bond Street 53-55, London

Dolce-Barber-02

Zdroj: Pinterest

Dolce-Barber-01

Zdroj: Pinterest

Dolce-Barber-03

Zdroj: Pinterest

Dolce-Barber-04

Zdroj: Pinterest

Dolce-Barber-05

Zdroj: Pinterest


Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!