Dolce & Gabbana The One Platinum

08.11.2013 08:19 | Jiří Hofbauer

S příchodem zimy se mění nejen šatník ale stejně tak i vůně. Zatímco v létě vyhledáváme spíše lehké, osvěžující parfémy, zima nás tak trochu svou podstatou tlačí k těžším, vydatnějším vůním, do kterých bychom se mohli zabalit a svými akcenty nás trochu zahřejí.

Parfém The One for Men značka představila v roce 2008. O dva roky později přidala verzi Gentleman, která oslavovala dvacet let existence pánské řady oblečení. Loni se vůně objevila ještě ve verzi Sport. Letos přichází další, pravděpodobně poslední verze – The One Platinum.

Už na pohled je celokovový flakón úchvatný. Působí trochu jako svatý grál, který čeká jen na to až si přivoníte. Lze mluvit skutečně o zimní vůni. Je dřevitá a silná ale ne těžká a taková pohlcující.

V jejím složení parfuméři moc neexperimentovali a spíše šli na jistotu. Spíše než nové složky kombinovali ty ozkoušené. Ví co mužům voní. Dokonale propojili mocné tóny tabáku a ambry s lehčím grapefruitem, koriandrem a bazalkou. Pokud chcete něco speciálního tak tohle je přesně to něco.

Dolce & Gabbana The One For Men Limited Edition Platinum rozhodně na benzínce nekoupíte. Cena za 50 ml začínají na 1 500 CZK. Napište si Ježíškovi.

DG-GQ-28Oct13_pr_b_1

Zdroj: Dolce&Gabbana


Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!