Donatella Versace: v tomhle městě je jen jeden šerif

Publikováno: 22.02.2014 11:42 | Václav F. Mensa

Fashion week v Miláně je jedna z nejdůležitějších módních akcí roku. A jednou z nejdůležitějších přehlídek je už tradičně ta módního impéria Versace. Letošní se nesla v duchu západu. Zlaté šerifské hvězdy, lesklé podkovy, kovbojská bola... To vše umně spojené s opulentním pověstí, kterou značku předchází. Versace stojí na pilířích hlasitého luxusu a bohatství.

Celou kolekci Versace podzim/zima 2014 najdete zde.

Firma založená módním géniem Gianni Versace je už několik dekád na vrcholu byznysu. Gianni byl zavražděn a jeho sestra Donatella společnost převzala a přenesla do nového tisíciletí. Je nekompromisní a skvěle tak ukazuje, jaký by člověk, co nosí Versace, měl být.

Donatella_1

Zdroj: prettynpoppington.com

Někomu se může styl této značky zdát nevkusný, přeplněný, kříčící. Na druhou stranu, jsou to Italové. Italové jsou extravagantní. Mluví nahlas, vypadají výrazně. A to je životní filozofie. Styl Versace funguje na komplexnosti. Nelze si pořídit košili s barokním vzorem a obléci si ji k džínám. Výsledek pak je laciný. Když už Versace, tak celkově. Tady platí, že butik může být kdekoliv, ale co se u značek oceňuje nejvíce je zpracování. A to je v Itálii nejlepší.

Donatella_2

Zdroj: prettynpoppington.com

Odejděte z proudu "jednoho z mnoha" a v rámci individuálního pohledu na módu, pořiďte si něco opulentního. V případě, že se na vysoký italský chic necítíte, alespoň se inspirujte barvami a doplňky z poslední kolekce.

Donatella, hlava celé umělecké sekce, opět prokázala, že muže velmi ráda obléká. Jako už tradičně použila spoustu kůže, zlata a pískových odstínů. Jako cokoliv Versace je to rozpoznatelné ale to je v tomto případě spíše k dobru.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!