Dove Men+Care, když muži potřebují dokonalou péči

Publikováno: 05.05.2015 10:33 | Jiří Hofbauer

V dnešní době už není nic výjimečného, že se muži starají o svůj zevnějšek. Péče o vlastní zdraví a vzhled je pro ně stejně běžná jako starost o rodinu a blízké. Základní pánská kosmetická výbava musí kromě vůně zajistit i řadu dalších funkcí, které sice nejsou patrné na první pohled, jsou však stejně důležité. Proto kosmetika Dove Men+Care přichází na trh se dvěma novinkami pro správnou hydrataci mužské pokožky: Dove Men+Care Hydration Balance a Dove Men+Care Sensitive Shield.

Ve 21. století je péče o zdraví a vzhled samozřejmostí i u mužů. Upravení a příjemně vonící muži neztrácejí nic ze své mužnosti, právě naopak. Jde o projev jejich zralosti a kultivovanosti, součást jejich šarmu. Většina mužů se při výběru kosmetiky řídí podle vůně, je však zapotřebí i dalších funkcí, aby se cítili opravdu svěže a pohodlně. Svědomitý muž by měl sáhnout po kosmetice Dove Men+Care, která zajistí jeho pokožce maximální ochranu proti vysušování a dostatečnou hydrataci.

Dove Men+Care Hydration Balance je sprchový gel na tělo i tvář obsahující jedinečnou technologii Micromoisture, která uzamyká přirozenou vláhu v pokožce. Tak pak zůstává déle hydratovaná a v rovnováze. Sprchový gel má příjemnou a svěží mužnou vůni.

Dove_men_SG_Hydration

Zdroj: Dove

Dove Men+Care Sensitive Shield je rovněž sprchový gel na tělo i tvář, kromě hydratační technologie Micromoisture však vyniká hypoalergenním složením vhodným pro citlivou pokožku. Má jemnou vůni, nedráždí pokožku a přitom přináší všechny benefity produktů Dove Men+Care.

Dove_men_SG_Sensitive

Zdroj: Dove

Oba sprchové gely obsahují jedinečnou technologii Micromoisture, která pomáhá uzamykat vláhu v pokožce a brání vysušování. Varianta Sensitive Shield je navíc hypoalergenní a vhodná i pro velmi citlivou pokožku. Svěží a příjemná vůně je samozřejmostí.

SOUTĚŽ s Dove Men+Care

Nyní máte skvělou šanci vyzkoušet přípravky na vlastní kůži – stačí se jen zapojit do soutěže a odpovědět na jednoduchou otázku.

Soutěž byla ukončena. Všem účastníkům děkujeme.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!