Dráždivá kampaň L'Agent by Agent Provocateur

Publikováno: 01.08.2014 20:16 | Jiří Hofbauer

Zhruba před dvěma týdny jsme vám přinesli první teaser k módnímu filmu značky luxusního spodního prádla Agent Provocateur. Slibovali jsme vám snímek v režii Penelope Cruz a partu modelek, která se jako fata morgana zjeví před vysíleným modelem Jonem Kortajarenou. A právě dnes značka spustila kampaň uvozují kolekci spodního prádla L'Agent, kterou Penelope vytvořila společně se svou sestrou Monicou.

agent_provocateur_2

Zdroj: Agent Provocateur

agent_provocateur_3

Zdroj: Agent Provocateur

agent_provocateur_4

Zdroj: Agent Provocateur

agent_provocateur_5

Zdroj: Agent Provocateur

agent_provocateur_6

Zdroj: Agent Provocateur

agent_provocateur_7

Zdroj: Agent Provocateur

Zdá se, že poslední dobou se víc než kdy dřív upírá pohled k ženě a její nahotě jako oběti dobře propracovaného marketingu. Značka Agent Provocateur je známa pro své luxusní prádlo, které ženy rády nakupují a oblékají, muži ochotně platí a rádi svlékají. Také ale vešla ve známost svými často kontroverzními kampaněmi, které muže nutí snít a ženy nutí přemýšlet o tom, koupit si prádlo jen pro potěšení. Nicméně koho tato kampaň vidí jako lovce a kdo je její oběť posuďte sami. Už teď má toto video přídomek nejžhavější klip tohoto léta.

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!