Dyzajn market jaro: JDEME S KŮŽÍ NA TRH!

Publikováno: 08.03.2017 18:02 | Lenka Mařanová

S nadcházejícím jarem přichází i nový Dyzajn market, který proběhne 18. a 19. března. Stejně jako při předešlých Dyzajn marketech, i letos bude akce doprovázena tzv. Limitovkou. Novinkou je, že tak bude pouze při této jarní edici, a rádi bychom, aby se právě pro ni stala typickou. Jedná se o limitovaný výběr konkrétních kusů od hrstky dyzajnérů. Tentokrát tento výběr padl na nás / na část týmu, čímž chceme také sami sebe odprezentovat návštěvníkům a dát jim možnost tak trochu nahlédnout „pod pokličku" Dyzajn marketu. S tím souvisí, že tyto námi sestavené modely byly i na nás foceny a jedná se tak o úplně nové pojetí.

Martin_foto_Toma_s_Pola_k

Zdroj: Tomáš Polák

Martin2_foto_Toma_s_Pola_k

Zdroj: Tomáš Polák

Asistent PR Martin Winter ukazuje, že i muži se na Dyzajn marketu mohou obléci od hlavy až k patě do kalhot od Skafandru, trika DET a bot Vasky. Oblíbil si i další značky, kterými outfit skvěle doplnil: motýlek, šle a náramky od Bubibubi ties, manžetové knoflíčky od Wooden land, batoh We are able, pásek od Ondruškovic a vlněný šál od Anniné.

Terezie_foto_Toma_s_Pola_k

Zdroj: Tomáš Polák

Mariana2_foto_Toma_s_Pola_k

Zdroj: Tomáš Polák

Dyzajn market jaro se bude poprvé konat kromě náměstí Václava Havla i uvnitř v přilehlé provozní budově Národního divadla. Díky re-designérské značce TRAVERSA se organizátoři pokusí na první pohled “nehostinné” přízemí vybydlené budovy tématicky ztvárnit a rozšířit tak akci i do vnitřních prostor. Zde bude umístěno 15 top designérů, z nichž jsou 4 nominováni na vysoké designérské ocenění Czech Grand Design.

Výběr organizátorů z 200 účastnících se značek vám může být důkazem, že se na Dyzajn marketu jaro lze opravdu obléci od hlavy až k patě, ať jste muž či žena. A že i plnoštíhlé ženy mohou v autorské tvorbě návrhářů najít dyzajnové kousky pro sebe. Představili vám je právě ti, kteří na každém Dyzajn marketu intenzivně pracují a v tuto chvíli finišují s Dyzajn marketem jaro.

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Bentley na ženevském Autosalonu 2017 - výkon a luxus Bentley na ženevském Autosalonu 2017 - výkon a luxus Automobilka Bentley letos na ženevském autosalonu předvádí jedinečnou šíři svých schopností – od luxusu v terénu až po extrémní... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!