Dyzajn market jaro: JDEME S KŮŽÍ NA TRH!

Publikováno: 08.03.2017 18:02 | Lenka Mařanová

S nadcházejícím jarem přichází i nový Dyzajn market, který proběhne 18. a 19. března. Stejně jako při předešlých Dyzajn marketech, i letos bude akce doprovázena tzv. Limitovkou. Novinkou je, že tak bude pouze při této jarní edici, a rádi bychom, aby se právě pro ni stala typickou. Jedná se o limitovaný výběr konkrétních kusů od hrstky dyzajnérů. Tentokrát tento výběr padl na nás / na část týmu, čímž chceme také sami sebe odprezentovat návštěvníkům a dát jim možnost tak trochu nahlédnout „pod pokličku" Dyzajn marketu. S tím souvisí, že tyto námi sestavené modely byly i na nás foceny a jedná se tak o úplně nové pojetí.

Martin_foto_Toma_s_Pola_k

Zdroj: Tomáš Polák

Martin2_foto_Toma_s_Pola_k

Zdroj: Tomáš Polák

Asistent PR Martin Winter ukazuje, že i muži se na Dyzajn marketu mohou obléci od hlavy až k patě do kalhot od Skafandru, trika DET a bot Vasky. Oblíbil si i další značky, kterými outfit skvěle doplnil: motýlek, šle a náramky od Bubibubi ties, manžetové knoflíčky od Wooden land, batoh We are able, pásek od Ondruškovic a vlněný šál od Anniné.

Terezie_foto_Toma_s_Pola_k

Zdroj: Tomáš Polák

Mariana2_foto_Toma_s_Pola_k

Zdroj: Tomáš Polák

Dyzajn market jaro se bude poprvé konat kromě náměstí Václava Havla i uvnitř v přilehlé provozní budově Národního divadla. Díky re-designérské značce TRAVERSA se organizátoři pokusí na první pohled “nehostinné” přízemí vybydlené budovy tématicky ztvárnit a rozšířit tak akci i do vnitřních prostor. Zde bude umístěno 15 top designérů, z nichž jsou 4 nominováni na vysoké designérské ocenění Czech Grand Design.

Výběr organizátorů z 200 účastnících se značek vám může být důkazem, že se na Dyzajn marketu jaro lze opravdu obléci od hlavy až k patě, ať jste muž či žena. A že i plnoštíhlé ženy mohou v autorské tvorbě návrhářů najít dyzajnové kousky pro sebe. Představili vám je právě ti, kteří na každém Dyzajn marketu intenzivně pracují a v tuto chvíli finišují s Dyzajn marketem jaro.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!