Dyzajn Market ovládl Střelák

Publikováno: 05.08.2015 09:13 | Štěpán Molitor

První víkend v srpnu se v Praze na Střeleckém ostrově konal už tradiční Dyzajn Market festival. Prodejní výstava českých designérů a návrhářů neunikla pozornosti naší redakce. Nebyla to klasická výstava – kdo se na Střeláku zastavil, měl o zábavu postaráno. Kromě prezentačních stánků návrhářů tu fungoval burger house, stánek s dobrou kávou nebo s domácími zákusky a limonádou. A když nastoupily na pódium skupiny – legenda PSH, Eddie Stoilow, nebo Jelen. Atmosféra byla zkrátka úžasná.

Dyzajn_foto_menstyle (1)

Zdroj: Menstyle.cz

Dyzajn_foto_menstyle (2)

Zdroj: Menstyle.cz

Dyzajn_foto_menstyle (14)

Zdroj: Menstyle.cz

Dyzajn_foto_menstyle (15)

Zdroj: Menstyle.cz

dyzajn_official (1)

Zdroj: Dyzajn MarketNás zajímalo hlavně to, co se dělo v pánské sekci. Kromě tradičních účastníků Dyzajn Marketu jsme objevili i nové značky. Svůj stánek zde měli pánové s Gentleman Store i se svou značkou košil John and Paul. Motýlkáři z Krispolu také nesměli chybět, stejně jako beskydští BeWooden, kteří vyrábí dřevěné motýlky a doplňky. Představili se tu také bubibubi ties z Přerova se svou variací motýlků, kravat, kapesníčků a manžetových knoflíčků. Novým objevem je značka BowTy – vůbec poprvé se objevila na Dyzajn Marketu. Jejich pletené motýlky jsou nejen originální, ale také velmi dobře zpracované. Celkově šlo o podařenou akci se skvělou atmosférou.

Dyzajn_foto_menstyle (4)

Zdroj: Menstyle.cz

Dyzajn_foto_menstyle (7)

Zdroj: Menstyle.cz

Dyzajn_foto_menstyle (10)

Zdroj: Menstyle.cz

Dyzajn_foto_menstyle (11)

Zdroj: Menstyle.cz

dyzajn_official (8)

Zdroj: Dyzajn Market

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Moderní průvodce Michal Jančařík pokřtil novou publikaci Moderní průvodce Michal Jančařík pokřtil novou publikaci Týdenní pěší výlet ze západního cípu národního parku Šumava až k jihu absolvoval v létě loňského roku známý moderátor Michal... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!