Dyzajn market představil festivalovou Limitovku

Publikováno: 17.07.2015 09:06 | Jiří Hofbauer

Patnáct vybraných českých a slovenských designérů vytvořilo pro Dyzajn market exkluzivní a limitovanou kolekci výrobků s názvem Limitovka. V Limitovce je 100 unikátních produktů, které jsou jak pro dámy, tak pro pány. “Jelikož je celý Dyzajn market Festival o spojení designu a hudby, tak i Limitovka se nese v podobném duchu. Ústředním tématem byla hudba, festival a barva rozmačkaných borůvek, protože ta k létu neodmyslitelně patří,” říká Terezie Tunková, zakladatelka Dyzajn marketu.

dm_2

Zdroj: Dyzajn market

Na festivalové Limitovce se podílely značky Black Mountain, Studio Malíská, Krispol Store, PunkTura, Mlask Design, Art Gi, Akari, PAN MON, Vivido, Marylyn, Skoba, Adéla Doušová, Le Petit Joie, Atelier MATE a BeWooden. “Jsme rádi, že Limitovka slaví neustále větší a větší úspěch. Zájem je tak obrovský, že milovníci designu čekají již od rána v den zahájení na místě, aby si mohli svůj vysněný kousek z Limitovky zakoupit. Většinou se totiž jedná o unikátní exemplář pouze v jednom provedení,” doplňuje Terezie Tunková.

dm_4

Zdroj: Dyzajn market

Značky Black Mountain, PunkTura, Akari a Vivido navrhly a ušily sukně, trička, košile a šaty. Designéři Mlask Design, Art Gi, Adéla Doušová a Studio Malíská se postarali o brože, náušnice a náhrdelníky. Tašky a batohy vytvořili PAN MON a Marylyn. La Petit Joie přispěla květinovými věnci a čelenkami. Na muže nezapomněli značky Krispol Store, atelier MATE a BeWooden, které vytvořily pánské doplňky jako jsou motýlky, manžetové knoflíčky a šle. Skoba zhotovila originální bloky a Studio Malíská představí ucelenou řadu porcelánu.

dm_3

Zdroj: Dyzajn market

Limitovku nafotila populární skupina Olats Otesoc v čele s herečkou Maruškou Doležalovou a Janem Cinou. “Olat Otesoc byla pro nás jasná volba, protože na Dyzajn marketu mnohokrát vystupovali a budou opět 1. srpna. Spolupráce s nimi byla naprosto perfektní, protože je to prostě ta nejvtipnější kapela na světě!”, směje se Terezie Tunková.

dm_5

Zdroj: Dyzajn market

Limitovka bude k zakoupení pouze na Dyzajn marketu Festivalu, který proběhne 1. a 2. srpna na Střeleckém ostrově. Dyzajn market je největší open-air prodejní výstava autorské tvorby v České republice a spojením s Festivalem s 10ti význačnými kapelami tvoří unikátní spojení, které u nás nemá obdoby.Vstup na akci je zdarma.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!