Editorial: Čas experimentů

Publikováno: 05.05.2014 16:38 | Jiří Hofbauer

S příchodem jara se u mě vždycky projeví touha po experimentech. Zkoušet něco nového, lákavého a třeba i nebezpečného. Většina mých pokusů vymanit se ze stereotypu, ale skončí tím, že se vždy vrátím k tomu, co je pro mě bezpečné. Ano, mám rád jistoty. Na druhou stranu využívám příležitostí vyzkoušet něco nového a nepoznaného.

Celý květen se na Menstyle ponese ve znamení experimentů a protikladů. Budeme pokoušet nejen styl a třeba i chuťové buňky. Blíží se období food festivalů a tak ještě předtím vám ukážeme kulinářská díla, u kterých se nebudete jistí, zda jsou jen na ozdobu nebo se skutečně dají jíst. Současně budeme pokoušet lidské tělo i mysl, a zkoušet jak daleko je možné zajít.

Měsíc ale začneme tím nejlepším – překvapením. Když jsme přemýšleli o osobnosti na měsíc květen, věděli jsme, že to musí být někdo, kdo vyzařuje gentlemanství, eleganci, noblesu a vládne přirozeným důvtipem a stylem. Přiznám se, že jsme hledali tak trochu renesančního člověka. Někoho kdo je sympatický mužům, a současně dokáže zaujmout i ženy. Nemuseli jsme ani moc pátrat. Jasně jsem věděli, koho oslovit.

David Gandy byl jasná volba. Přesně vystihuje všechny hodnoty, které vyznáváme i my v redakci. V upřímném rozhovoru mluví o své práci, zapojení v charitativních projektech, ale i o tom, co dělá ve volném čase a jaké to je být David Gandy.

IMG_0544 2

Jirka HOFBAUER

Editor

jirka@menstyle.cz
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!