Editorial: Počkáme a uvidíme

02.10.2013 15:45 | Jiří Hofbauer

Když jsme dělali v redakci plán na září, tak jsme jako vždy dělili témata na ano, ne a počkáme-a-uvidíme. Sekci ano jsem rozplánovali a bezezbytku použili. Vyřazené ne jsme nemilosrdně prohnali skartovačkou. A balast počkáme-a-uvidíme nám na redakční zdi visí ještě teď. Zabírá místo a už nevyčkává ani nekvasí ale hnije, protože jeho datum užitnosti už dávno pominulo. Víme, že tenhle nehodící se materiál je třeba škrtnout a zahodit ale co když..? Ne, musíme být nekompromisní.

Smyslem života je přece jít dopředu a urputně nelpět na věcech co byly a nebo nebyly ale mohly být. To platí o špatných ale i o těch dobrých. Udělali jste kopanec? Fajn, tak se z něj poučte, ale běžte dál. Život tím nekončí. Zadařilo se vám? Skvěle, ale nejste živi z plácání se po ramenou. Ruce jsou pořád primárně nástroj na práci. Najděte si nový cíl, kterého je třeba dosáhnout. Nezapomínejte, jen je lepší vzhlížet k dalšímu bodu, než upínat oči k tomu co už je za vámi. Věřte, že když to pochopíte, uleví se vám.

Jaké zásady platí na redakční zdi a v životě, platí i v módě. Podzim je definitivně tu a je nejvyšší čas lněné košile a ustřižené kalhoty zazimovat na dně šatníku. Letos už je nevezmete. Udělejte místo tomu co je aktuální a věnujte čas tomu, co za to skutečně stojí. Inspiraci můžete každý den nabírat na stránkách Menstyle.cz.

IMG_0544 2

Jirka Hofbauer

Editor, jirka@menstyle.cz

ben4

Zdroj: Nicolas Valois

Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!