Editorial: čekání na správnou chvíli

Publikováno: 03.01.2014 08:57 | Jiří Hofbauer

Mám pocit, že spoustu lidí v mém okolí skutečně čekalo až na ten první den nového roku, aby si mohli dát předsevzetí a alespoň chvíli se tvářili, že se je snaží plnit. V takových případech si vždycky vzpomenu na to, co říká Mirek Kolenyak: „Nečekejte na ideální okamžik a podmínky na to, aby jste začali, protože v tom případě se do toho nepustíte nikdy. Čekání na ideální podmínky je chiméra.“ Myslím, že je to naprostá pravda. Budoucnost nezačíná 1.ledna, ale tehdy, kdy mi sami si o tom rozhodneme. A je zcela jedno, jestli se snažíte dokopat k tomu začít cvičit, přestat kouřit, méně pracovat, více relaxovat nebo si konečně udělat pořádek ve skříni. Vždycky bude nějaký čas a nějaké překážky. Není to závod, kde vyhrává ten nejlepší. Smyslem je překonat se. Pokud to skutečně chcete, tak to zvládnete.

Jsem rád, že právě teď na začátku roku, kdy spousta lidí trochu tápe, vám můžeme přinést rozhovor s Mužem roku 2009 Martinem Zachem. Dlouho jsme se nepotkali s tak vyrovnanou, silnou osobností, která na vás dokáže působit jakýmsi pokojným dojmem. Začátkem týdne jsme vyhlásili žebříček inspirativních mužů roku 2013. A Martin Zach mezi ně patří již několik let. Klobouk dolů nejen za to jaký je, ale i proto to, co dělá pro druhé.

Co v lednu nemůže chybět je samozřejmě trojice týdnů módy. Londýn, Miláno a Paříž během čtrnácti dnů. Na Menstyle vám ukážeme ty nejzásadnější kolekce a již dnes najdete seznam přehlídek. Jak uvidíte, je to maraton. Doslova.

Abychom mu stačili budeme se v průběhu měsíce na Menstyle věnovat i stravě, která vás vrátí do formy po nutričně náročnějších Vánocích, ale udrží vás v pohybu po celý rok.

Ať ten další rok stojí za to.

IMG_0544 2

Jirka HOFBAUER

Editor

jirka@menstyle.cz

coat

Zdroj: Tumblr
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!