Editorial: Nový rok, nové výzvy

Publikováno: 23.12.2013 12:09 | Jiří Hofbauer

Rok 2013 neskutečně utekl. Rychle a bláznivě. Vzali jsme vás na Pitti Uomo, ukázali vám to nejlepší z fashion weeks v Londýně, New Yorku a Miláně, s Mirkem Kolenyakem byli v Dominikánské republice, s Tonym Beránkem v Indonésii, strávili víkendy v Římě, Paříži a Monaku, setkali jsme se se zednáři, byli jsme u otevření obchodů, představení nových kolekcí a popravdě řečeno, bylo toho tolik, že si ani nepřipouštíme, že to všechno vážně bylo letos. A v tomhle trendu budeme pokračovat i příští rok. Jak se zdá, nesedí jen nám, ale i vám čtenářům.

Na začátku měsíce jsem vám přál, ať do konce roku stihnete vše, co si přejete. Za celou redakci Menstyle se musím neskrývaně pochlubit, že se nám jedno z přání vyplnilo už v polovině měsíce, kdy jsme na Facebooku překonali hranici 3.000 fanoušků. A pořád to roste! Není ale pro nás ani tak důležité to samotné číslo jako každý čtenář, který si najde čas otevřít si na svém počítači, laptopu, tabletu, mobilu stránku Menstyle. Děkujeme.

Rok 2014 pro nás je ve znamení řady výzev. Už třeba jen proto, že Menstyle bude slavit menší narozeniny. Současně ale přišel čas se zase posunout na vyšší úroveň. Říká se, že před cílem se běhá nejrychleji. Pravdou ale je, že některé věci nemají konec. A i když přidáváte jste stále stejně daleko jako blízko. Někdy je cesta mnohem víc než cíl.

Šťastnou cestu nadcházejícím rokem ze celou redakci Menstyle

IMG_0544 2

Jirka HOFBAUER

editor

jirka@menstyle.cz

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!