Editorial: Ochutnávání nových možností

Publikováno: 04.08.2014 01:29 | Jiří Hofbauer

V redakci jsme s klukama zjistili, že všichni máme rádi experimenty. A vlastně každý z nás občas zkouší, co ještě zvládne. Někdo pokouší svůj práh bolesti, jiný fyzický zdatnost, ti šťastnější cestují na vzdálená exotická místa mimo vytyčených turistických tras a řada z nás v kuse tři dny nespí a energii nabírá z miniaturních espress plných kofeinu.

Přiznám se, že docela rád riskuji, pokouším co zvládnu a na co ještě mám. A do jisté místy si tohle lehké dobrovolné martyrium užívám a vychutnávám si ty nové možnosti, které se mi tak otevřou. Současně pak mám rád, to zázemí, jistotu, ke které se můžu vrátit.

Rozhodli jsme se, že srpen zasvětíme objevování nových možností. Tou první novou cestou, kterou jsme se vydáme, je rozhovor s Osobností měsíce. Úplně poprvé v historii Menstyle bude osobností měsíce žena. Abychom vám srpen zpestřili a udělali ho ještě žhavější oslovili jsme tanečnici a lektorku tance Anet Antošovou. Vlastně ani nevím, jak se nám ten rozhovor podařilo dotáhnout do konce. Anet žije přesně podle hesla žij tak rychle, jak dokážeš. Je neuvěřitelné, kolik toho za jeden den stihne.

Dalo by se říct, že jsme šli pod kudlu. Ale jen pod jehlu. Těšte se na reportáž z tetovacího salónu. Stojí to za to. Budeme se věnovat i alternativním cestám v módě. Pokud toužíte po cestování, koncem měsíce vám přinese zápisky z cest. Tentokrát to bude Řecko.

P.S. Zatímco tohle čtete, my fotíme Osobnost měsíce na září. Kdo to bude? Zatím si to nechám jako překvapení. Ale malá nápověda: český lev. Těšte se!

IMG_0544 2

Jirka HOFBAUER

Editor

jirka@menstyle.cz

1559450_10152264852462668_850485005_o

Zdroj: Tumblr




Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!