Editorial: Vlastní verze vysněného léta

Publikováno: 01.07.2014 10:24 | Jiří Hofbauer

Co si ještě sbalit? Na co určitě nezapomenout? Mobil, tablet, laptop, zrcadlovku, adaptéry, baterky, sluchátka, elektrický zubní kartáček, jeden nástavec, druhý nástavec, holící strojek... Když jsme se v redakci bavili na téma bez čeho bychom nemohli vyrazit na dovolenou, byl to jako výčet toho nejprodávanějšího zboží prodejny z elektrem. Už víme proč. A já jsem na téhle lodi první veslař. Až když jsme vybírali fotky k článku Gentleman na cestách, došlo nám, že je sice fajn mít tři druhy baterek a dva druhy nástavců na strojek na holení ale bez pruhovaného trika, plavek, žabek a slunečních brýlích se žádné prázdniny neobejdou. A to jsou must-have letní dovolené!

Pravdou je, že čím více dotyků věnujeme obrazovkách a displejů, tím více se můžou cítit dotčeni ti, kteří s námi na vysněnou dovolenou jeli. Až se tedy budete balit na dovolenou, myslete na to, že nejedete na pracovní víkend, ale na zasloužené prázdniny. A že nejedete sami.

My vás už na cesty vzali v červnu. Projeli jsme všechny zásadní týdny pánské módy – Londýn, Florencie, Miláno a Paříž. Spousta módy a kvanta inspirace, kterou ještě musíme nechat uležet než se s ní dokážeme poprat. Na extravagantní cestu s vůní orientu vyrazíme i v červenci. Nechte se překvapit kam. Ale letenka na dlouhý bude nutná. Pokud vzdáleným místům neholdujete, zůstaňte v české kotlině. I tady bude v létě zábava. Už tento pátek startuje Mezinárodní Filmový Festival Karlovy Vary. A nebo se posledního července potkáme na Sázavafestu. Letní hudbení festivaly ve mně evokují 60.léta a éru květinových dětí. A tak jsme se rozhodli jim věnovat jeden voňavý článek. Kdo ale nemusí čekat na vůni léta, protože jej obklopuje celý rok, je Ivan Šablatúra, florista a osobnost měsíce července. Konečně si květiny mohou užít i alergici!

Takže sbalte to nejnutnější a vypadněte z města! Ať už do Českého Krumlova nebo na Santorini, vzdorovat mořským vlnám nebo zdolávat horské hřbety, pěšky nebo ze sedla kola. Užijte si svou vlastní verzi vysněného léta.

P.S. Tablet nebo chytrý telefon ale u sebe mějte. Ať můžete sledovat Menstyle.cz i v červenci.

IMG_0544 2

Jirka HOFBAUER

Editor

jirka@menstyle.cz

editor_cervenec_selby

Zdroj: Tumblr

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!