Editorial: Zas a znova

Publikováno: 30.08.2016 07:20 | Štěpán Molitor

Jsem jedním z těch, pro které je září mnohem více symbolem něčeho nového, než začátek ledna. Stejné pocity máme vlastně v redakci všichni. On už samotný fakt že lidé se konečně odhodlali zvedat pracovní telefony a odpovídat na maily je předzvěstí, že se vše začíná znovu hýbat. V září už definitivně odkládáme lněné košile a tenisky na dno šatníku a ramínka začínají znovu plnit byznys obleky. S postupným odchodem léta se celý život tak nějak uklidňuje a začíná mít zase svůj řád.

Studenti jdou do dalšího semestru, kreativci rozpracovávají nové projekty a byznysmeni začínají zase větřit obchodní příležitosti.

Na všech cestách se ale objevují překážky. Některé hravě přeskočíme, další se dají obejít. Na jiných si zlámeme kosti. A často právě ty největší zkoušky jsou tím nejlepším impulzem. Něčím, co nás donutí vylézt z ulity. Nebojte se otočit list a začít zase novou kapitolu. Právě novým začátkům se budeme na Menstyle věnovat v září. Po lehkovážných prázdninových měsících se opět můžete těšit na další inspiraci.

Newtons-Law_fy6

Zdroj: Adrien Lesueur by Cyrill Matter form FuckingYoung.es

1. až 7. září proběhne v Praze nejprestižnější událost české módní scény - Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Tento šílený kolotoč zaměstnává celou fashion komunitu měsíce dopředu a je pompézním vyvrcholením dlouhodobé tvrdé práce. Inspirace se valí jak z runwaye, tak z ulice, která se stává novým přehlídkovým molem na němž se móda přenáší do praxe. Návštěvník nebo kolemjdoucí se sám vlastně stává modelem.

A tak to má být - móda nemá být uzavřená ve svém chrámu, jako něco tajemného, určeného jen některým málo vyvoleným. Budeme vám proto přinášet aktuální reporty z přehlídek nejlepších českých návrhářů a průběh akce můžete sledovat i na našem instagramu.

Vážení čtenáři,

Za celou redakci Menstyle vám přeji rychlý start do nové sezóny.

Snímek obrazovky 2016-08-30 v 9.34.04

Štěpán Molitor,

redaktor
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!