Editorial: Zas a znova

Publikováno: 30.08.2016 07:20 | Štěpán Molitor

Jsem jedním z těch, pro které je září mnohem více symbolem něčeho nového, než začátek ledna. Stejné pocity máme vlastně v redakci všichni. On už samotný fakt že lidé se konečně odhodlali zvedat pracovní telefony a odpovídat na maily je předzvěstí, že se vše začíná znovu hýbat. V září už definitivně odkládáme lněné košile a tenisky na dno šatníku a ramínka začínají znovu plnit byznys obleky. S postupným odchodem léta se celý život tak nějak uklidňuje a začíná mít zase svůj řád.

Studenti jdou do dalšího semestru, kreativci rozpracovávají nové projekty a byznysmeni začínají zase větřit obchodní příležitosti.

Na všech cestách se ale objevují překážky. Některé hravě přeskočíme, další se dají obejít. Na jiných si zlámeme kosti. A často právě ty největší zkoušky jsou tím nejlepším impulzem. Něčím, co nás donutí vylézt z ulity. Nebojte se otočit list a začít zase novou kapitolu. Právě novým začátkům se budeme na Menstyle věnovat v září. Po lehkovážných prázdninových měsících se opět můžete těšit na další inspiraci.

Newtons-Law_fy6

Zdroj: Adrien Lesueur by Cyrill Matter form FuckingYoung.es

1. až 7. září proběhne v Praze nejprestižnější událost české módní scény - Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Tento šílený kolotoč zaměstnává celou fashion komunitu měsíce dopředu a je pompézním vyvrcholením dlouhodobé tvrdé práce. Inspirace se valí jak z runwaye, tak z ulice, která se stává novým přehlídkovým molem na němž se móda přenáší do praxe. Návštěvník nebo kolemjdoucí se sám vlastně stává modelem.

A tak to má být - móda nemá být uzavřená ve svém chrámu, jako něco tajemného, určeného jen některým málo vyvoleným. Budeme vám proto přinášet aktuální reporty z přehlídek nejlepších českých návrhářů a průběh akce můžete sledovat i na našem instagramu.

Vážení čtenáři,

Za celou redakci Menstyle vám přeji rychlý start do nové sezóny.

Snímek obrazovky 2016-08-30 v 9.34.04

Štěpán Molitor,

redaktor

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Filmová trilogie ZAHRADNICTVÍ bude v kinech už příští rok Filmová trilogie ZAHRADNICTVÍ bude v kinech už příští rok Od poloviny června tohoto roku probíhá natáčení rovnou tří filmů filmové trilogie Zahradnictví. Že jde o věc u nás ojedinělou,... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!