Editorial: Život je objev

Publikováno: 03.03.2014 10:06 | Jiří Hofbauer

Máme za sebou období týdnů módy. Naštěstí se to obešlo bez větší módní oběti. Ale ani sebelepší kolekce nebude v hledáčku módních fotografů a blogerů věčně. Od momentu, kdy se kolekce objeví na mole, spustí se samočinné stopky, které jim neúprosně odměřují šestiměsíční životnost. A pak? Zmizí v módním propadlišti.

Existuje pravidlo, které říká, že muž by měl následovat svůj instinkt a především styl více než módní trendy, které mu diktuje někdo další. Ostatně pokud chcete být úspěšní v životě, dobří v práci, kterou děláte, docela hraje roli i to, když k tomu přistupuje jinak než většina lidí. Nestojíte ve frontě a nečekáte až na vás přijde řada, ale zkusíte si najít svou vlastní cestu. Nebudete trend follower ale trend setter. Alespoň (právě!) sám sobě. Když už totiž někde jste, tak je všem jedno, jak jste se tam dostali. Jestli hlavním vchodem nebo přes plot. Ale jste tam. I pak je ale důležité chodit s otevřenýma očima, aby vám nic neuniklo.

giphy

Zdroj: Tumblr

Měsíc březen se na Menstyle ponese v duchu objevování. Nejen nových trendů, ale třeba i nových cest. První článek jak zvládnout cestování s elegancí si můžete přečíst již dnes. Přineseme vám novinky z veletrhů luxusu z Dubaje i švýcarského Basel World. Nevynecháme ženevský autosalon a s některými čtenáři se určitě potkáme na Motosalonu v Brně.

Ať březen stojí za to

IMG_0544 2

Jirka HOFBAUER

Editor

jirka@menstyle.cz
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!