Efekt Gisele Bündchen

Publikováno: 15.04.2014 21:21 | Jiří Hofbauer

Pamatujete na krále Midase a jeho dotyk, který vše měnil ve zlato? Přesně tohle přirovnání sedí na modelku Gisele Bündchen. Zatímco móda se mění každého půl roku její zářivý úsměv, koketní pohled, lesklé vlasy a neměnný dívčí půvab stále neztrácí styl.

Značka si modelku vybrala už jako tvář kolekce podzim/zima 2013. A s velkou pompou jako antická Venuše se Gisele vrátí v letní kampani plavek. Reklamní video spot navíc doplní cover písně Heart of Glass od skupiny Blondie, kterou modelka přezpívala pode vedením Boba Sinclara.

Právě dnes od dnešního dne 22.dubna 2014 si můžete skladbu v plné verzi stáhnout na iTunes. Klid, peníze z prodeje jdou na UNICEF.

Gisele Bündchen je už sedm let hodnocena jako nejlépe placenou modelkou světa. A v souvislosti s ní se často taktéž mluví o tzv. Gisele indexu, který reflektuje úspěšnost značek a firem, se kterými modelka v minulosti spolupracovala.

Svou výkonností dokonce překonal i nejznámější akciový index světa Dow Jones, který měří výkonnost třiceti amerických průmyslových, mediálních, finančních a technologických blue-chips aktuálně největších a nejznámějších společností. Zatímco v lednu 2014 dosáhl DJI zhodnocení +27 %, Gisele vyšplhala o +93%.

Gisele_HM_summer14_1

Zdroj: H&M/Rex Features

Gisele_HM_summer14_3

Zdroj: H&M/Rex Features

Gisele_HM_summer14_2

Zdroj: H&M/Rex Features

Gisele_HM_summer14_4

Zdroj: H&M/Rex Features

Zprávu uvedly weby: Akcie.cz, Vogue UK, Investujeme.cz, MarketWatch, Yahoo Finance, Trading Goddess
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!