Ermenegildo Zegna převlékne Maserati

Publikováno: 30.04.2013 17:17 | Jiří Hofbauer

Sergio Marchionne, výkonný ředitel společnosti Fiat Group vlastnící automobilku Maserati, a Gildo Zegna, CEO módního domu Ermenegildo Zegna, podepsali tříletou smlouvu o spolupráci. Maserati Quattroporte tak bude první z modelů, který v následujících letech projde patrně nejvýraznější změnou.

Limitovaná edice nabídne nové barvy, materiály a čalounění interiéru, které budou vycházet z inspirace v duchu Ermenegildo Zegna. V roce 2014, kdy uplyne sto let od založení automobilky Maserati, s výrobního pásu sjede první Maserati Quattroporte by Ermenegildo Zegna. O rok později pak budou prvky Ermenegildo Zegna dostupné i u ostatních modelů Maserati.

Modelu Maserati Quattroporte by Ermenegildo Zegna bude vyrobeno pouze sto kusů. A jak to bývá zvykem zákazník k autu obdrží i řadu příslušenství. Lze tedy očekávat sluneční brýle, deštník nebo luxusní sadu cestovních zavazadel.

Auto bude oficiálně představeno na některém z nadcházejících autosalonů.

2

Zdroj: Luxatic

3

Zdroj: Luxatic

4

Zdroj: Luxatic

5

Zdroj: Luxatic

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!