Espresso Veloce V12

17.07.2013 16:09 | Jiří Hofbauer

To co vypadá jako motor z luxusního auta je ve skutečnosti luxusní designový kávovar vytvořený firmou jihoafrickou firmou Espresso Veloce.

Výkonný stroj na espresso Veloce V12, ručně vyrobený z hliníkových, horčíkových a titanových částí, v designu silného motoru proměnil zapalovací svíčky motoru v dávkovače a olejový filtr za filtr kávový. Součástí sady jsou i čtyři šálky z titanu ve tvaru pístů.

Pokud vybíráte kávovar do garáže je Veloce V12 ideální. Skvělé espresso zvládne už za 16 sekund. Co tak skvělé není je cena. Kávovar vyrobený v limitovaném počtu 500 kusů stojí 12 500 (přepočet 325 000 CZK).

Espresso_Veloce_V12_1

Zdroj: Espresso Veloce

Espresso_Veloce_V12_2

Zdroj: Espresso Veloce

Espresso_Veloce_V12_3

Zdroj: Espresso Veloce

Espresso_Veloce_V12_4

Zdroj: Espresso Veloce

Espresso_Veloce_V12_5

Zdroj: Espresso Veloce


Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!