Eva Decastelo: S igelitkou na super motorce je to fakt trapný

Publikováno: 26.02.2016 19:35 | PR

Na dvou kolech se po silnicích prohání také Eva Decastelo. Sice nejezdí na velké motorce, ale na svůj skútr nedá dopustit. Vzhledem k její výšce 158 cm, měla s většími stroji trochu problém. „Poté, co jsem se několikrát s velkou motorkou krásně položila na světlech na bok, protože jsem ji prostě neudržela, jsem to vzdala a pořídila si alespoň silný skútr.“ Eva také vzpomíná, jak ze zvyku zdravila velké motorkáře, než si uvědomila, že jede na skútru. Naštěstí se zachovali jako gentlemani a zdravili zpět.

Eva3

Zdroj: Motosalon

Žena samozřejmě potřebuje některé věci, bez kterých se neobejde. Podle Evy nesmí motorkářce chybět make-up taštička v sedle a hřeben. „Zapomeňte na všechny ty záběry z filmu, kdy přijede sexy holka v kůži na motorce, sundá helmu a vlasy jí povlávají ve větru.“ Realitu nám Eva objasnila – zpocené vlasy, rozteklá rtěnka od větru a na čele otlačená část helmy. „To vysvětluje, proč tolik motorkářek nosí šátky – překrýváme to otlačené čelo,“ říká Eva.

Evě to na motorce určitě moc sluší a nejvíc by si přála Harley-DavidsonSoftailSlim v červené barvě. „My ženy máme i auto jako součást našeho stylu a popravdě, pokud bude mít sebekrásnější motorka ošklivou barvu, většina z nás si ji buď nekoupí, nebo se po koupi okamžitě vrhne na úpravy.

Eva.motojpg

Zdroj: Motosalon

Eva by na své motorce uvítala hlavně více úložného prostoru. „Nejezdila jsem pouze na spanilé jízdy, ale také jsem cestou zpět nakoupila a jet na super motorce s igelitkou na ruce je opravdu trapné.“ Navrhuje však i praktické věci. Evě by u motorky pomohlo něco, na upozornění řidičů v autech, že se nachází v jejich slepém úhlu. Několikrát už totiž stihla jen tak tak uhnout před autem, jehož řidič ji neviděl.

Jednou ji dokonce jeden řidič Mercedesu srazil: „Psychicky neunesl, že stojí v koloně na nábřeží v Praze a já si to s motorkou krásně projíždím.“ Naštěstí se Evě nic nestalo, pouze byla v šoku, že takovou věc může někdo udělat.

Všichni

Zdroj: Motosalon

Je někdo, koho by Eva s sebou svezla? Bohužel ne. Je ráda, že se při zastavení udrží v sedle sama a další zátěž nepotřebuje. „Ale pokud bych se chtěla někoho zbavit, tak by to byla nenápadná cesta,“ dodává Eva.  Eva je již pravidelnou návštěvnicí motorkářských akcí a příští týden společně s drsnými chlapy zahájí největší motorkářskou událost sezóny – výstavu Motosalon v Brně. „Už se moc těším, jedu tam s Pepou Vojtkem, Honzou Revaiem a exmanželkou mého muže Štěpánkou, to bude zcela jistě velká jízda“ dodává se smíchem.

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Best of Britishcars – Jaguar Land Rover Ostrava v novém Best of Britishcars – Jaguar Land Rover Ostrava v novém V lednu roku 2015 byl v Ostravě Kunčičkách položen základní kámen nového centra Best of Britishcars – Jaguar Land Rover Ostrava.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!