Eva Decastelo: S igelitkou na super motorce je to fakt trapný

Publikováno: 26.02.2016 19:35 | PR

Na dvou kolech se po silnicích prohání také Eva Decastelo. Sice nejezdí na velké motorce, ale na svůj skútr nedá dopustit. Vzhledem k její výšce 158 cm, měla s většími stroji trochu problém. „Poté, co jsem se několikrát s velkou motorkou krásně položila na světlech na bok, protože jsem ji prostě neudržela, jsem to vzdala a pořídila si alespoň silný skútr.“ Eva také vzpomíná, jak ze zvyku zdravila velké motorkáře, než si uvědomila, že jede na skútru. Naštěstí se zachovali jako gentlemani a zdravili zpět.

Eva3

Zdroj: Motosalon

Žena samozřejmě potřebuje některé věci, bez kterých se neobejde. Podle Evy nesmí motorkářce chybět make-up taštička v sedle a hřeben. „Zapomeňte na všechny ty záběry z filmu, kdy přijede sexy holka v kůži na motorce, sundá helmu a vlasy jí povlávají ve větru.“ Realitu nám Eva objasnila – zpocené vlasy, rozteklá rtěnka od větru a na čele otlačená část helmy. „To vysvětluje, proč tolik motorkářek nosí šátky – překrýváme to otlačené čelo,“ říká Eva.

Evě to na motorce určitě moc sluší a nejvíc by si přála Harley-DavidsonSoftailSlim v červené barvě. „My ženy máme i auto jako součást našeho stylu a popravdě, pokud bude mít sebekrásnější motorka ošklivou barvu, většina z nás si ji buď nekoupí, nebo se po koupi okamžitě vrhne na úpravy.

Eva.motojpg

Zdroj: Motosalon

Eva by na své motorce uvítala hlavně více úložného prostoru. „Nejezdila jsem pouze na spanilé jízdy, ale také jsem cestou zpět nakoupila a jet na super motorce s igelitkou na ruce je opravdu trapné.“ Navrhuje však i praktické věci. Evě by u motorky pomohlo něco, na upozornění řidičů v autech, že se nachází v jejich slepém úhlu. Několikrát už totiž stihla jen tak tak uhnout před autem, jehož řidič ji neviděl.

Jednou ji dokonce jeden řidič Mercedesu srazil: „Psychicky neunesl, že stojí v koloně na nábřeží v Praze a já si to s motorkou krásně projíždím.“ Naštěstí se Evě nic nestalo, pouze byla v šoku, že takovou věc může někdo udělat.

Všichni

Zdroj: Motosalon

Je někdo, koho by Eva s sebou svezla? Bohužel ne. Je ráda, že se při zastavení udrží v sedle sama a další zátěž nepotřebuje. „Ale pokud bych se chtěla někoho zbavit, tak by to byla nenápadná cesta,“ dodává Eva.  Eva je již pravidelnou návštěvnicí motorkářských akcí a příští týden společně s drsnými chlapy zahájí největší motorkářskou událost sezóny – výstavu Motosalon v Brně. „Už se moc těším, jedu tam s Pepou Vojtkem, Honzou Revaiem a exmanželkou mého muže Štěpánkou, to bude zcela jistě velká jízda“ dodává se smíchem.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!