Nasaďte Eve Lom Cleanser v boji proti mastné pleti

Publikováno: 27.05.2013 15:50 | Václav F. Mensa

Čištění pleti je povinnost, na tom se asi shodneme všichni. Není dobré na obchodních schůzkách či kdekoliv jinde reprezentovat zanesenými a obrovskými póry. Kůže je pak zašedlá, bez života a působí unaveně i když jste spali dvanáct hodin. Proto je nutné si pleť řádně čistit.

Cleanser od značky Eve Lom je celosvětově považován za kultovní. Má tisíce milujících následovníků, časopis Vogue ho označil za nejlepší kosmetický produkt vůbec. Je založen na bázi esenciálních olejů a tudíž může působit poněkud těžce, nicméně pleť skutečně vyčistí jak nic jiného.

007965-1-EveLom-Cleanser[1]-1

Zdroj: Eve Lom

Samotný výrobek je v jednoduchém bílém kelímku bez zbytečných dekorací a voní po kafru. V obchodě Sisley, kde je tento produkt k dostání jsem dostal přímou radu jak jej použít. Trochu "krému" si vezmete na prsty a rozehřejete jej v dlaních. Poté pleť masírujete jemnými pohyby. V balení také přijde mušelínový kapesníček který v této fázi namočíte do horké vody a přiložíte na tvář. Takto opakujete třikrát až na pleti nezůstane jediný zbytek této geniální věci. Nakonec si pleť opláchnete chladnou vodou a jste čistí.

Na začátku jsem byl dost skeptický. Jsem téměř opovržlivý k dávání olejů na obličej ale tohle je skutečně neuvěřitelná věc. Během pouhého týdne má můj obličej odstín jak po deseti letech spánku doplněných měsícem ve wellness centru. Během jakkoliv náročného dne jsem nezaznamenal na obličeji lesk či zanesení pórů. Při čištění večer zanechá kůži s takovém stavu, že nepotřebuje ani noční krém. Pokud tedy chcete investovat do svého obličeje, tohle je nejlepší cesta. A skutečně stojí za každou utracenou korunu.

Cleanser-group

Zdroj: Eve Lom
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!