Exclusive Parket Ateliér – příroda v té nejčistší podobě u vás doma

05.05.2014 22:25 | PR

Stavíte nový dům, rekonstruujete byt nebo hledáte něco originálního a neotřelého? Pak určitě zavítejte do nadčasového showroomu v Jesenici u Prahy.   Najdete tu vše počínaje dřevěnými podlahami renomovaných značek, standartní i atypické dveře, originální dekorační stěny a schodiště, luxusní dřevěné obklady nebo třeba masivní nábytek či designové bytové doplňky.

Jste náročnější, a očekáváte komplexní služby od návrhu až po realizaci interiéru na klíč? Chcete novou fasádu, terasu či plot? Nebo se chcete jen inspirovat a získat pár cenných rad? Pak si domluvte osobní schůzku, půjčte si vzorky nebo si nechte zpracovat nezávaznou nabídku. Ateliér spolupracuje s řadou známých designérů a architektů, kteří vytváří ojedinělé a působivé kolekce, zajišťují autorský dohled, výběr a koordinaci dodavatelů, řemeslníků či jiných odborníků, což Vám umožní „hodit“ všechny vaše starosti za hlavu. Více na www.atelierexclusive.cz, a vězte, pokud se Vám nebude chtít z tepla vyhřátého domova, že zástupci Exclusive Parket Atelier přijedou na přání až k vám domů.

2013_10_13_JIPACZ_03
IMG_3313
koupelna_vana_2
LP_screens_1200x804
LP_stocks_1200x804
luxury-panels_kuchyn
luxury-panels_TV_stena

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!