Exkluzivní paket k výročí 50. let Porsche 911

Publikováno: 05.05.2013 22:26 | Jiří Hofbauer

U příležitosti 50. výročí legendárního modelu 911 připravila automobilka Porsche pro své zákazníky exkluzivní nabídku ve formě paketu dynamic comfort. Tento paket obsahuje Porsche Dynamic Light Systém (PDLS) a parkovací asistent, který je umístěn v přední i zadní části automobilu. Dále se můžete těšit na automatické zatmavení zpětných zrcátek, v kombinaci s dešťovým senzorem, vyhříváním sedadel a přípravu na mobilní telefon s připojením technologie Bluetooth.

Po pět desetiletí je model 911 srdcem značky Porsche. S více než 820 000 vyrobenými kusy je Porsche 911 nejúspěšnějším sportovním vozem světa. V každé ze sedmi generací tohoto modelu inženýři Porsche z Zuffenhausenu a Weissachu ukazují neutuchající sílu pro inovace, která je pro značku Porsche typická.

2

Zdroj: Porsche Inter Auto CZ

3

Zdroj: Porsche Inter Auto CZ

4

Zdroj: Porsche Inter Auto CZ

5

Zdroj: Porsche Inter Auto CZ

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!