Expedice Antarktida

Publikováno: 07.01.2014 20:49 | PR

Luxusní dovolená u moře už vám nevoní, golf si užijete i za humny a na safari v Africe vás neužije? Objevte v sobě drsného muže a nechte se ošlehat mrazivým větrem na vzdálené Antarktidě. Společnost vám budou dělat kusy ledu, polární medvědi a možná i nějaká mrazu odolná dáma.

Pro milovníky nezapomenutelných zážitků, při kterých v žilách vře krev, máme tip na netradiční luxusní dovolenou – výlet do těch nejmrazivějších koutů naší planety. Na co se musíte při expedici na jižní polokouli připravit?

privileq_menstyle1

Zdroj: Privileq

Síla ledové krásy

Osamělé polární stanice, mrazivé vlny, které bičují nekonečné pláně ledu, ohlušující rachot odlamujícího se ledu. Všude kolem jen vy a vaše výprava. Pokud jste někdy snili o odvážných polárnících, kteří se nebojí nekompromisního zmrzlého kontinentu, můžete si splnit sen a stát se jedním z nich. Luxusní dovolená na Antarktiděvás ohromí nejen sněhem a ledem, ale i zátokami s fantasticky barevnými ledovci.

Nespoutaná fauna na dosah

V nejjižnějším místě naší planety se potkávají dva největší oceány a i přes kruté podnebí tu žijí jedinečné druhy zvířat. Antarktida je tak úžasným místem pro nezapomenutelné vzdělávací expedice. Proto si nezapomeňte na výpravu přibalit i dalekohled. Z těsné blízkosti tu můžete obdivovat hnízdiště tučňáků nebo lachtany slunící se na ledu, ornitologové vás naučí poznávat různé druhy ptáků. Antarktida se pro vás stane láskou na první pohled.

privileq_menstyle2

Zdroj: Privileq

Expedice na týden i na dva měsíce

Na Antarktickou výpravu se můžete vydat na týden, ale i na celé dva měsíce. Vybírat můžete z různých tras podle toho, co vás nejvíce zajímá. Chcete fotografovat nebo spíše pozorovat velrybí stáda? Zajímá vás polární historie nebo naopak toužíte vidět odlehlé ostrovy a procházet se po nekonečně dlouhých ledových pláních? Vyberte si expedici podle vašich představ. Na Antarktidě můžete vyjet na kajaku, zalyžovat si nebo podniknout výlet kolem ledových hor.

Abyste si výpravy náležitě užili, povede vás tým profesionálů, kteří se zabývají polární historií či mořskou biologií. Lodě, na kterých se expedice plaví jsou speciálně určené do arktických vod a poskytují pohodlí, jaké si u tak luxusního zájezdu lze představit.

Cestovní agentura PRIVILEQ nabízí v portfoliu luxusních zážitkových zájezdů i výpravy na daleký a mrazivý jih. Neváhejte a vyjděte vstříc nejdobrodružnějšímu zážitku vašeho života.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!