8 věcí, kterých by se správný muž neměl bát

Publikováno: 10.08.2010 13:57 | Petr Hájek Život před nás staví neustále mnohé výzvy k překonání. Slibujeme ovšem, že těch dnešních 8 není zdaleka tak hrozivých, jak by se zprvu mohly zdát...

 

 

1. Jóga

I když se třeba nechcete stát obětí nekonečné honby za sebezdokonalením, berte to z druhé stránky - budete s největší pravděpodobností jediný muž v místnosti plné krásných žen v upnutých šatech...

2. Nechat ženu řídit

I když ženy nemají bůhvíjak vyvinutý orientační smysl, s kvalitou řízení jim můžete klidně důvěřovat, jelikož nás, muže v některých smyslech i předčí.

3. Černobílých filmů

Pokud razíte názor, že vše černobílé je nuda a koukáte jen na sitcomy a moderní produkci, zkuste někdy vyrazit na nějakou ČB klasiku typu Casblanca.

4. Comicsů o superhrdinech

Občasným aktualizováním těchto informací si udržíte dobrý vztah se všemi generacemi mužů včetně svých synů a vnuků.

5. Malých psů

I z těchto neurotických rozmazlených přešlechtěných chudáků mohou být jednou skvělí psi, nicméně musí se jim ukázat hranice.

6. Tulení

Tulením nikdy nic nepokazíte - buď po něm následuje špetka erotiky anebo další tulení, což v zásadě také není nepříjemná věc...

7. Francouzského sýra

Drtivá většina řádně uzrálých místních sýrů chutná řádově lépe, nežli voní, takže se nenechte odradit a zkuste nějaký osvědčený kousek.

8. Čaje

Nemáme zde pod čajem na mysli přirozeně ranní rituál spočívající v ospalém máchání bledých pytlíků ve vařící vodě, ale návštěvy v prvotřídních podnicích s neméně špičkovou nabídkou světových čajů. A pozor! Ženy čajovny přímo milují!
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!