Bodrum Marine Group Waterbuggy...

Publikováno: 03.10.2011 13:56 | Petr Hájek

...aneb vodní bugina pro náročné.

 

2011-10-03-1
 

 

Kdybychom se bavili na téma nejoblíbenějších lidských činností, pak by zřejmě jedny z čelních pozic zabralo dovádění ve vlnách na straně jedné a závodění na motokárách, co se týče druhé pozice. Jistého génia od Bodrum Marine Group napadlo ale obojí spojit, čímž vzniklo nejen toto unikátní vozítko s názvem Waterbuggy, ale především - jedna z těch vůbec nejzábavnějších činností na planetě.

Ať už jste právě na dovolené u pláže nebo na nějaké luxusní lodi, či dokonce bohatě stačí na chatě (jak se záhy přesvědčíme), vodní sporty jsou určitě věc, na kterou byste neměli zapomenout a čile se jí věnovat. Lyžování na vodních lyžích i potápění je fajn, stejně jako koupání, ale střihnout si závody díky vodní bugině, to je takříkajíc jiná liga.

Vodní skútr se ovládá mimořádně snadno - dokonce prý i lidé v těchto věcech absolutně nezběhlí budou za pomoci joysticku brzy dělat 360° obraty jako nic. A jakou hloubku vlastně novinka potřebuje? Stačí jí bohatě pouhý 1 m prostoru, takže na své si přijdou i majitelé bazénů. Bugina vyvine maximální rychlost 8-10 km/h, takže o nějaké vysoké rychlosti nebo nemožnosti užívat si prostředí a lidí okolo, nemůže být ani řeči.

Tělo vodního skútru je vytvořeno s důrazem na osvědčenou námořnickou praktičnost. Kromě pilota jde na jeden model usadit ještě 2 další osoby. Výrobce umí zařízení upravit také na přání zákazníka, dokonce nabízí hned 4 typy motorů - Honda, Mercury, Mariner a Tohatsu. Jestliže vás zajímá cena, tak ta je přísně neveřejná a pouze na dotaz...
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!