Dovolenkové tipy před cestou na Slovensko

Publikováno: 13.08.2012 12:27 | PR

Čas dovolených je v plném proudu a sezóna se nám rozjíždí. Pokud se rozhodnete vyrazit z nějakého důvodu právě na Slovensko, třeba vám přijde k chuti pár tipů, jaké slovenské weby před cestou určitě neprošvihnout...

Vysoké Tatry

Zdroj: pampeliska.cz

Již Aristotelovi bylo jasné, že člověk je v podstatě společenské zvíře (zoon politikon) a bez společnosti chřadne a schází – pár extrémů v podobě všelijakých majitelů sociálních fóbií ani netřeba počítat. Co tedy dělat v případě, že máte dovolenou, rádi byste s někým čas trávili, ale ono není s kým? S příbuznými je to osvědčené, avšak většinou kapku nudné. Takže pokud hledáte něco nového není nic jednoduššího než před cestou vyzkoušet nějakou osvědčenou slovenskou zoznamku.

Najít osobu požadovaného stáří, charakteru i proporcí je jedna věc, ovšem zcela jiná pak najít romantické hnízdečko, kde se člověk může oddat všem dovolenkovým radostem a přitom se se zvolenou osobu lépe seznámit. Není moc romantičtějších míst než zapomenuté chaty v podhůří některých slovenských hor. ...

Ještě před tím, než na Slovensko skutečně vyrazíte, bude ale dobré uvědomit si, že jde o zemi, kde má příroda rovněž drsnou tvář, která může nepřipraveného i poškodit na zdraví. A stejně jak je drsná místní horská příroda, srovnatelně rostou nároky i na vámi vlastněný vůz a jeho výbavu a pneu. Píchnout gumu na autě firemním či osobním není dobrá zkušenost a to tím méně, když si člověk uvědomí, že se mu to může stát i pěkných pár kilometrů mimo civilizaci.

Za oné konstelace, že výlet a seznamování s novou osobou budou probíhat skutečně na jedničku, možná dojde i na lechtivé hrátky. Tehdy se určitě vyplatí mít v záloze i nějaké to lechtivé prádélko, kondomy, všelijaké originální sexuální pomůcky nebo další věci činící druhé straně zážitek procítěnějším a smyslnějším. Proto před cestou navštivte třeba jen pro inspiraci nějaký sexshop.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!