Harley s golfovými holemi

Publikováno: 27.11.2011 14:09 | Petr Hájek

Jsou na světě snad dvě věci, které by se k sobě mohly naoko hodit méně? Přesto to docela i ladí...

 

2011-11-27-1
 

 

Žádného soudného člověka by nikdy ani v tom nejbujnějším snu nenapadlo spojovat motorky typu Harley s nosičem golfových holí. Ne snad, že by na to podobný stroj neměl výkon, naopak, jenže v průměrné společnosti jiných harleyistů by takovýto tvor byl jistě pokládán za snoba, blázna nebo něco podobného. Na to ale jistý jezdec a ctitel golfu v jedné osobě z Milwaukee naprosto kašle...

Tento fanda si vyrobil speciální soupravu pro převoz golfových holí na své „mašině". Rafinovaně se mu tak povedlo spojit užitečné s příjemným, resp. příjemné s příjemným. Golfové hole mají totiž normálně jednu zásadní nevýhodu - jsou velké, těžké, neskladné a ve fajnovějších klubech vám je nosí tzv. nosiči holí, abyste se zbytečně neutahali při pouhém nošení po greenu a nebyli pak při hře trop.

Zlepšovák Glenna Castra se prý dá připevnit k motorce asi za jednu minutu a rozhodně to není doba nijak přehnaně delší, nežli když se pokoušíte s holemi vmanévrovat (spolu s nákupem a kufrem z práce) do těsných útrob vašeho domácího stejšnu. Řešení je údajně velmi univerzální, takže se dá zaměnit za klasické cestování zavazadlo, jak jen jezdec potřebuje.

Autor doporučuje ponechat podobnou věc v osvědčené černi, i v červené to prý ale nevypadá zle. Použitým materiálem je zde hliník třídy A6 a kůže. Vše váží něco málo přes kilo. Bez holí pochopitelně... Autor hodlá vyrábět celkem 2 verze: Baggers (za 569 USD) a Dressers (za 599 USD). Povrchovka je standardně v matu, ale když chce zákazník jinak, není dle slov tvůrce prý určitě nejmenší problém něco upravit na konkrétní přání osoby.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!