Hotel z betonových trubek

Publikováno: 31.03.2012 13:09 | Petr Hájek

Zapomeňte na Four Seasons Hotel a raději dejte příště při návštěvě Mexika v místě zvaném Tepoztlán přednost T3arc Architecture's Tubo Hotelu.

2012-03-31-1

Běžný hotel se vším obvyklým je docela nuda  - sterilní místnost, kabelovka, neosobní personál, … Ale zkusit se prospat v recyklované betonové trubce, to zní jako zážitek, na který se nezapomíná! No a hráči na konzolích si aspoň budou moci zkusit, jaké zážitky má chudák Mario s Luigim, když tak pořád lezou těmi trubkami...

2012-03-31-1

T3arc Architecture's Tubo Hotel není průměrný hotel a ani si na to nehraje. Na rozdíl od japonského Capsule Hotelu, kde se ani nemůžete postavit, T3arc Architecture's Tubo Hotel je proti němu doslova vrcholem luxusu. Místa je zde sice pořád méně, nežli jste zvyklí z běžných hotelových pokojů, ale stále to stačí na vše základní: postel, větrák, osvětlení a prostor pod postelí k uskladnění záložních ručníků. 

2012-03-31-1

Ubytování v T3arc Architecture's Tubo Hotelu je překvapivě levné - pokoje pro dva začínají na 24 USD a pokračují až k 47 USD a končí u 55 USD za to nejlepší, co může hotel nabídnout: vrcholek pyramidy s větším výhledem. Hosty láká hotel rovněž velmi svérázně, citujeme: “Kámo, tady jsi v Tepoztlanu, rodišti Quetzalcoatla a centra národa Tepozteco, takže jestliže zde nenajdeš nic, čím by ses zabavil, tak nejsi normální.”

2012-03-31-1

Provozovatelé T3arc Architecture's Tubo Hotelu naznačili, že mají v plánu své podnikání rozšířit ještě o Tubo Bar a Tubo Restaurant. Jinak, pro větší soukromí zde slouží záclony umístěné na přístupové straně... Jen si dejte pozor, ať ve vás hotel nevzbudí dosud neobjevené sklony ke klaustrofobii...
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!