Jak ovládnout poker

Publikováno: 29.07.2012 16:16 | PR

Lákavá a elektrizující je atmosféra, která panuje u pokerového stolu a ještě lákavější mohou být částky, které lze v pokerových turnajích vyhrát, takže až budete hledat zaručenou metodu, jak ze sebe udělat excentrického milionáře, rozhodně do nich poker zařaďte. Poker patří mezi krále karetních her a umět ho hrát je jednou ze základních dovedností správného muže a až zasednete za pokerový stůl v kasinu, budete si připadat jako James Bond. Ještě si nesmíte zapomenout objednat Martini.

poker

Zdroj: gfkpoker.com

Není ovšem zbytí a pokud nejste od narození talentovaným hráčem, budete muset začít od nuly. Osvojit si pravidla a strategie pokeru bude vyžadovat čas, trpělivost a především praxi. Ačkoli nehýří takovou prestiží, jako živé herny a kasina, bude nejvhodnější začít tréninkem v online hernách. Nikdo nezačne hrát přes noc a tak se za hraní pokeru onine není třeba stydět, koneckonců takhle začínali i ti největší hráči světa. A kolik dnes vydělávají v turnajích?

Abyste ihned neprodělali kalhoty, doporučujeme se zaměřit ze začátku na online poker zdarma, který se dá hrát v některých virtuálních hernách. Do hry vstupujete bez vstupních poplatků a nehraje se o peníze, ale třeba jen o body. Trénovat tak můžete až do úmoru. S postupným zlepšováním hrací techniky vám nejspíš bude stoupat i sebevědomí. Pak můžete začít přecházet na placené portály.

Nejprestižnější hernou, kterou zná snad každý, je PokerStars.com. Jedná se o nejvyšší metu, kterou může hráč pokeru pokořit. PokerStars pořádá turnaje jak online tak offline. V obou případech se hrává i o miliónové částky, které z vás udělají boháče.

Až se ve hře zodkonalíte natolik, že vás online poker přestane bavit, zajděte si do některého kasina. Musí ale být dostatečně luxusní. Ani James Bond přece nechodil do nějaké zaprášené špeluňky. Stylová kasina jsou rozeseta po celé republice, zejména ve velkých městech. Zasednout k pokerovému stolu a čelit svým protihráčům se řadí mezi exkluzivní zážitky.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!