Jak poznáte, že jsou její prsa umělá?

Publikováno: 17.07.2011 10:41 | Petr Hájek

Když se tak někdy v prázdniny budete na dovolené u moře či rybníka rozhlížet po místních ženách v plavkách, jistě si občas všimnete ňader, která jsou možná až trochu příliš dokonalá - tedy pravděpodobně umělá. Jaká jsou ale neklamná znamení, že prsa skutečně nejsou přírodní?

 

2011-07-17-1

 

1. Příliš blízko u sebe

Většina ženských ňader má mezi sebou mezeru asi 5-7,5 cm. Implantáty ji ale zmenší skutečně radikálně, Když to vypadá, jako by se prsa uprostřed dotýkala, jsou s největší pravděpodobností falešná.

2. Jsou příliš vysoko

Dalším loženým znakem je, že prsa jsou příliš vysoko: standardně se nalézají v oblasti podpažních jamek. Implantáty ale způsobí, že se prsa trochu zvednou. Jen pozor ale, ať si tento znak nespletete s podprsenkami určenými právě ke zvedání.

3. Vypadají jako meloun

Přírodní prsa vypadají jako hrušky nebo kapky, ale když jsou velká, kulatá a vysloveně melounovitá, tak jde o falzifikát. Jde o to, že přírodní prsa jsou přirozeně plnější vespod a nikdy dokonale pravidelná.

4. Vidíte jizvy

Plastičtí chirurgové k provedení svého díla obvykle nařezávají tělo na 4 místech: nad pupíkem, mezi ňadry, na hrudníku (dvě symetrické jizvy pod prsy) a u podpažních jamek.

5. Slyšíte „čvachtavé" zvuky

Jakkoli komicky to zní, některá falešná prsa opravdu vydávají „šplouchavé" zvuky. Platí to pro ženy s implantáty na bázi soli a nikoliv silikonu, kdy tyto zcela nenaplní danou kapsu a zůstane tam trocha vzduchu.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!