Jak propašovat alkohol na různé akce?

Publikováno: 26.05.2012 14:40 | Petr Hájek

Moderní muž dnes často narazí na všelijaké společenské akce, kde obvykle panuje přísný zákaz alkoholu. Při troše šikovnosti a s dobrým zázemím ale vynalézavý člověk najde mnoho cest, jak to provést...

1. Falešné břicho

Pokud potřebujete propašovat větší objem a absolutně vás nezajímá, jak vypadáte, můžete použít falešné břicho v ceně 35 USD. Tento vak vám poté jako velbloudovi dodá objem asi 4 x 0,5 litru, což je ideální na pár piv. Daní za tuto věc bude vizáž stoletého tatíka s velkým břichem. Snad jen tedy na závěr, raději sem nedávejte nic s bublinkami...

 

2012-05-26-1

 

2. Gumoví medvídci

Alkoholičtí gumoví medvídci vypadají neškodně, přesto ale dodají pořádné lihové kopnutí. Příprava je velmi jednoduchá. Vlastně jen stačí vzít medvídky obyčejné a trochu je vymáchat ve vodce v ledničce. Stačí 3-5 dní a rázem se tak nasají vodkou, že by jim i sací houba mohla závidět. 

 

2012-05-26-1

 

3. Kooler Klub Golf Club Flask

Velmi rafinované příslušenství maskované jako golfová hůl v ceně 45 USD. Do Kooler Klub Golf Club Flask se vejde něco málo přes 1,3 litru a je prý na majiteli, co si sem bude chtít dát - chlad i teplo nápoje hůl zachová až po 5 hodin. Hůl se sice hravě ztratí mezi ostatními, na druhou stranu se to ale může postavit i proti vám tehdy, když trávíte většinu času třeba na rybách nebo někde jinde, kam zkrátka moc nesedí.

 

2012-05-26-1

 

4. Sippin' Seat

Za pouhých 35 USD si fanoušek sportu může pořídit i toto sympatické sedátko, které pojme 750 ml čehokoliv budete chtít. A pak to z něj můžete usrkávat při sezení. Sippin' Seat si poradí s vahou až 150 kg, takže i v tomto ohledu byste měli být jistě tzv. za vodou. Výhodou Sippin' Seat je nízká cena a dostupnost v mnoha barvách.

 

2012-05-26-1

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!