Koho dostane Mantracker? O podobných reality show se ještě nedávno točilo sci-fi.

Publikováno: 30.08.2011 13:30 | Michal Novák

Ocitnout se v kůži štvance můžete v realityshow Mantracker, která běží na stanici Extreme Sports Channel. V každém díle se dva odolní dobrovolníci vydají vstříc nelítostné kanadské přírodě, pokaždé pouze s mapou s vyznačeným cílem a kompasem. Za úkol mají jediné – dorazit živí do určeného cíle a nenechat se při tom chytit Mantrackerem.

Mantracker

Pouhých 36 hodin mají dobrovolníci – uprchlíci, aby zdolali přes 40 km dlouhou trasu do bezpečí. Na cestě je čeká drsná kanadská příroda, řeky, skály lesy a mnoho neočekávaného. Jejich nepřítelem je ale profesionální stopař Mantracker, který má navíc k ruce místního kovboje, který se v oblasti dobře vyzná. Nikdo z nich neví, odkud a kam vede trasa uprchlíků, pouze na koních a pomocí svých vytříbených smyslů se vydávají na lov.

V pořadu nechybějí chvilky napětí, kdy se uprchlíci musí ukrývat pod převisy skal nebo na stromech, aby je Mantracker nedostal. Ten ale pozná sebemenší záchvěv větví nebo prasknutí klacíku. Neváhá ani vteřinu a jde uprchlíkům po krku. Čím se tato reality show liší od ostatních? Na výherce nečeká žádný tučný šek, žádný poukaz na luxusní dovolenou ani jiná odměna. Jediné, co dobrodruzi mohou získat, je pocit, že obstáli před Mantrackerem.


Pondělí až čtvrtek od 18.40 hodin.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!