Kondomy na míru

2011-12-16-1
16.12.2011 14:29 | Petr Hájek

Více velikostí není k zahození - jen si vybrat tu správnou!

 

2011-12-16-1

 

Při kupování různých velikostí kondomů se člověk obvykle moc tzv. nevyřádí: pokud padnete na 2-3 velikosti, můžete mluvit o štěstí. Většinou však narazíte na kondomy "normální". Jelikož ale zcela normální je jen málokdo (psychologové by zřejmě podotkli, že vůbec nikdo), nabízí se otázka, pro koho vlatně normální a průměrné kondomy jsou? Pokud totiž tato důležitá součást hrátek nesedí, jak má, je zaděláno na nejeden problém - mizerný zážitek, těhotenství i možnost infekce, abychom jen tak namátkou vybrali.

Na trhu se nedávno objevila firma s vtipným názvem TheyFit, který přímo symbolizuje základní motto podniku: díky speciálním technologiím nabízí kondomy v celkem 95 kombinacích různých tlouštěk a velikostí, které slibují padnout zkrátka každému. Celý proces vývoje prý trval 2 roky, ale vše je již údajně úspěšně doladěno a otestováno. Překvapivé je, že podnik neprodává primárně do USA, jak by jeden čekal, ale naopak právě do Evropy!

 

2011-12-16-1

 

Joe Nelson, CEO TheyFit několikrát v různých rozhovorech zdůraznil, že perfektně sedící kondom je základ kvalitního sexuálního zážitku a pochopitelně, i následné prvotřídní funkce kondomu. S lépe sedícím kondomem je tudíž logicky vše příjemnější a šance na nějaké ty občasné negativní dohry se takto ještě více minimalizuje - se správnou velikostí je třeba takové sklouznutí opravdu takřka nemožné.

Celé je to velmi zajímavé, až zábavné. Za zmínku rozhodně stojí ještě speciální PDF dokument kolující po internetu (a dostupný i na stránkách firmy TheyFit, nakonec, zkuste si toto slovo zadat do Google...), s jehož pomocí si můžete sami snadno zjistit, jaký "penisový typ" u firmy jste. Když už nic jiného, je s ním určitě více zábavy, než s měřením bot nebo metrem u šatů...

Hodnocení článku:Komentáře

Chystáte se na dovolenou? S MUDr. Jaroslavem Foltýnem jsme si vyměnili mnoho užitečných informací! Chystáte se na dovolenou? S MUDr. Jaroslavem Foltýnem jsme si vyměnili mnoho užitečných informací! Mnoho lidí může jistě říci, že ve volbě dovolené nejsou konzervativní, ale v otázce s kým budou cestu realizovat, sázejí... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!