Malý průvodce po cestách rozkoše mužů i žen

Publikováno: 25.07.2011 18:47 | PR

Když chce muž pořídit nějakou věc ke zpříjemnění svého sexuálního života (a je jedno, zda trpí nedostatkem partnerek obecně či jej ta jedna už začíná tak trochu nudit), obvykle se před ním vynoří zásadní problém, jak se zde vlastně základním způsobem zorientovat?

I. Vibrátory pro ženy – jak se chopit správného?

Jestliže uvažujete o pořízení dárku pro zpestření vašich hrátek, je na místě si nejprve uvědomit, jaký typ vlastně hledáte? Zda vibrátor skutečně vibrující, popřípadě ty výhradně ruční? Také je potřeba zvážit, zda je dobrý nápad pořídit skutečnou repliku mužského údu nebo jen nějak recesivně pojatý dárek – rekordně obří černý či posázený drahokamy jistě pobaví každou dámu...

Vibrátor

Vibrátory toho dnes umí nečekaně mnoho: ten svítí, jiný zase obsahuje speciální dráždící výstupky, no a třetí pro změnu zase dokonale anatomicky kopíruje mužskou výbavu do poslední žilky. Jsou tu modely více-rychlostní nebo poskytující namísto tradičního přirážení speciální vlnivé masáže. Majitelky citlivého bodu G zase určitě nepohrdnou příslušně tvarovaným modelem. Nechybí nám však na trhu ani typy určené pro ctitelky tenčích kousků a pro skutečné znalce tu najdete i dilda dvojitá.

Mimochodem, u vibrátorů elektronických není špatným nápadem investovat do modelu odolného proti vodě.

II. Fleshlight - potěšení pro muže

Pokud si říkáte, co že to Fleshlight vlastně je, tak jde o pánský masturbační prostředek, který svým tvarem tak trochu připomíná baterku („Flashlight“ - odtud i název). Obliba těchto masturbátorů ve světě je velmi vysoká a to z celé řady důvodů – jsou ale hlavně ideální kombinací rozkoše, rozumné ceny, nevšedního zážitku, překvapivě reálného pocitu (jako ze skutečné ženské kůže) a zdravého vyjádření vlastního sexuálního života.

Fleshlight

Pomůcky Fleshlight nejsou jen prostým kusem plastu, ale snaží se do této oblasti bez-partnerského sexu přinést i trochu toho lidského tepla – a to doslova! Moderní typy podobných masturbátorů totiž udržují teplotu dokonale na lidských hodnotách. Klasikou je mezi těmito pomůckami určitě lidská vagína, avšak kdo raději orální sex, můžu se pořídit spíše lačná ústa či dokonale anatomicky tvarovaný zadeček.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!