Plovoucí bazén

Publikováno: 04.10.2012 12:32 | Petr Hájek

Milujete cachtání v bazénu? A také lodě? Pak jste ideální kandidát na dnešní plovoucí bazén! 

 

2012-10-04-1

Zdroj: Dvice

 

 

Den na lodi a přesněji v bazénu na lodi, je pro mnoho lidí tou nejkrystaličtější pohodou, jakou může člověk zažít. Nic proti, ale občas není na škodu použít teplejší vodu, navíc s podzimem na krku, kdo by se koupal v ledárně... Naštěstí tu ale máme loď HotTug, jenž zkombinovala obojí.

I když to patrně na první pohled vypadá, jako že se dané plavidlo potápí, nic by nebylo dále od pravdy - je zřejmé, že lidé relaxující a užívající si pohody, nejdou s potápějící se lodí vůbec dohromady. Dle tvůrců má jejich loď skvělou nadnášecí schopnost, unese cca 2000 litrů vody a 6-8 lidí.

Jak sami vidíte a čtete, solidní zázemí pro plovoucí party i za toho nejhoršího počasí. Dokonalou teplotu vody mají na bedrech samozřejmě ona dýmající kamna, neslouží zde ale jako pohon - na to je tu malý interní či externí elektrický motor. 

Loď přirozeně nemusíte používat jen tehdy, když chcete být mokří, funguje totiž ukázkově i standardní cestou, vše úvodem řečené je jistý nečekaný nadstandard. Holandský HotTugs se prodává v řadě verzí, jejichž ceny variují od 11500 až po 21000 USD.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!