Přístroj na darování semene

Publikováno: 25.09.2012 15:17 | Petr Hájek

Čína světu představila další nečekaný průlom v oblasti, kde to rozhodně nikdo nečekal - jde o proces darování semene.

 

2012-09-25-1

Zdroj: Dvice

 

Proces darování semene, jakkoliv to zní zábavně, je ve skutečnosti poměrně nepříjemným zážitkem - namísto fešné sestřičky vám totiž většinou nějaká stokilová zápasnice vlepí do roztřesené ruky nádobku a jste postrčeni nikoliv směrem k místnosti plné krásných sestřiček v luxusním prádle, ale k WC, kde se musíte spolehnout na vlastní ruce. Je to šok už sám o sobě a když k tomu připočítáme fakt, že se vám prostě chtě-nechtě musí chtít, nelze to ani slovy popsat.

Jako by si toho vědci z Číny byli vědomi, když se rozhodli vytvořit přístroj, jenž vidíte na snímku. Jde o první automatický hands-free spermatický extraktor, jenž je v provozu v Zhengzhou Central Hospital v Číně a stál pouze 2 800 USD.

Obsluha i funkce je poměrně jasná i pro lidi bez špetky fantazie. Stačí zasunout svůj nástroj do otvoru, poté dojde k (naneštěstí neupřesněné, leč doufáme, že obecně spíše příjemné) činnosti, jenž zajistí, že vaše spermie opustí své oblíbené místo a vydají se vstříc světu. 

V rámci maximálního zpříjemnění zážitku je frekvence, amplituda a teplota zcela na nastaveních získaných z rukou uživatele. Je to tedy přesně takové, jaké to máte rádi - třeba pomalé a horké atd. Aby byla stimulace skutečně dokonalá, je během procesu přehráváno i porno dle chuti dané osoby.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!